04 Temmuz 2020 Cumartesi

SAMSUNSPOR'DA TÜM FUTBOLCULAR FEDERASYONA ŞİKAYETÇİ OLDU! ACİL 6 MİLYON TL LAZIM

Samsunspor'da tüm futbolcular federasyona şikayetçi oldu! Acil 6 milyon TL lazım

Samsunspor'da alacağı olan tüm futbolcuların federasyona şikayetçi oldukları açıklanırken, Samsunspor Kulübü Başkanı Erkurt Tutu, 6 milyon TL paraya ihtiyaç olduğunu söyledi.

26 Aralık 2017 Salı 16:09 SPOR
Samsunspor'da yeni kriz tüm futbolcular federasyona alacakları için şikayetçi oldu. Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, tüm futbolcuların federasyona şikayetçi olduklarını açıklayarak, "Yaklaşık 3,5 milyon lira bulunmadığı sürece bu oyuncular serbest kalacak" dedi.

Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, futbolcuların alacaklarını tahsil edemedikleri için federasyona şikayetçi olduklarını söyleyerek, "Ocak ayının 2 ile 8'i arasında süreleri doluyor. Yaklaşık 3,5 milyon lira bulunmadığı sürece bu oyuncular serbest kalacak. Biz yönetime talip olanlara bunu anlatmak istedik. Yeni yönetim kurulunun ocak ayı içinde 6 milyon lira para bulması gerektiğini bilmesi gerekiyor." ifadelerini kullandı.

Erkurt Tutu, yaptığı açıklamada ayrıca Samsunspor Kulübünün mali yapısı itibarıyla örnek teşkil ettiğini vurgulayarak, "Her şeyin A'dan Z'ye kaydı var. İstemeleri halinde bunu herkese veriyoruz. Bizim ikinci bir defterimiz yok. Geçen gün Sosyal Güvenlik Kurumundan geldiler. Türkiye'de mali yapı olarak 4-5 kulüpten biri olduğumuz için teşekkür ettiler. Süper Lig, TFF 1. Lig ve 2. Lig'deki kulüplerin içinde her şeyi usulüne uygun yapan 5 kulüpten biriyiz." değerlendirmesinde bulundu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunpor'un ne kadar borcu var, borcun ne kadarı ödendi kulüpten kapsamlı açıklama

Samsunpor'un ne kadar borcu var, borcun ne kadarı ödendi kulüpten kapsamlı açıklama