24 Haziran 2019 Pazartesi

SAMSUNSPORLU FUTBOLCULAR AFRİN'DEKİ MEHMETÇİKLERE MESAJ GÖNDERDİ

Samsunsporlu futbolcular Afrin'deki Mehmetçiklere mesaj gönderdi

Samsuusporlu futbolcular, Samsun'dan Afrin'e mesaj var kampanyasına katılarak Zeytin Dalı Harekatında görevli Mehmetçiklere duygularını ifade eden mesajlar gönderdi.

22 Şubat 2018 Perşembe 11:48 SPOR

Samsunspor'da teknik heyet ve futbolcular, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Suriye'nin Afrin bölgesinde yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'na katılan askerlere moral amacıyla mesaj gönderdi.


Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı gençlik merkezlerinde gönüllü gençlerin Zeytin Dalı Harekatı'na katılan Mehmetçik'e moral vermek için başlattığı "Samsun'dan Afrin'e mesaj var" kampanyasına Samsunsporlu futbolcular da destek verdi.

Teknik direktör Engin İpekoğlu, takım kaptanı Ahmet Burak Solakel ile Ahmet Cebe, Göksu Türkdoğan ve Gökay Iravul, harekata katılan askerlere hitaben not kağıtlarına duygularını yazdı.

Mesajına Mehmetçik'e teşekkür ederek başlayan İpekoğlu, "Vatanın bütünlüğü uğruna canını seve seve veren kahraman Mehmetler, dualarımız sizinledir. Allah yardımcınız olsun." ifadelerini kullandı.

Futbolcular Ahmet Burak Solakel, Ahmet Cebe, Göksu Türkdoğan ve Gökay Iravul ise ortak mesajlarında şunları kaydetti:

"Aziz vatanımızın şerefli, gururlu ve kahraman Mehmetçikleri. Bu vatan size minnettardır. İnşallah harekat başarılı ile sonuçlanacak ve en kısa sürede aileniz, sevdiklerinize döneceksiniz. Samsunsporlu futbolcular olarak sizlerle ne kadar gurur duysak az. Allah yardımcınız olsun." 

Yazılan notları toplayan gençlik merkezi görevlileri, daha sonra bunları Afrin'e gönderecek.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da özel harekat destekli uyuşturucu operasyonunda 1 kişi tutuklandı

Samsun'da özel harekat destekli uyuşturucu operasyonunda 1 kişi tutuklandı