27 Haziran 2019 Perşembe

SAMSUNSPOR'UN BOLUSPOR MAÇINDA PENALTISINI VERMEYEN HAKEM BİTİGEN ÖZÜR DİLEDİ

Samsunspor'un Boluspor maçında penaltısını vermeyen hakem Bitigen özür diledi

Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş, Boluspor maçı sonrası hakem Abdülkadir Bitigen ile görüştüklerini ve vermediği penaltı kararı için özür dilediğini açıkladı.

21 Mart 2018 Çarşamba 17:16 SPOR

Beyaz Futbol programının yorumcularından eski hakem Ahmet Çakar, Samsunspor'un Boluspor maçında penaltısını vermeyen hakem Abdülkadir Bitigen'e tepki gösterdi.


Samsunspor Boluspor maçının hakemi Abdülkadir Bitigen'e eski hakem Ahmet Çakar'dan tepki geldi. Samsunspor'un Boluspor ile oynadığı karşılaşmada kırmızı beyazlı futbolcu Samaras'ın rakip takımın kalecisi tarafından ceza sahası içerisinde düşürülmesine rağmen penaltıyı vermeyen Abdülkadir Bitigen'e Beyaz Futbol programının yorumcusu eski hakem Ahmet Çakar, "Belki de Samsunspor bu kararla küme düşecek" diyerek eleştirdi.

Ahmet Çakar, posizyonun penaltı olduğunu savunurken, Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş, hakem Abdülkadir Bitigen ile görüştüklerini ve vermediği penaltı kararı için özür dilediğini açıkladı. Besim Durmuş, Boluspor maçında penaltıyı vermeyen Bitigen'in maçı tekrar izlediğini ve hatasını kabul ederek özür dilediğini belirterek, "Özür diledi ama üç puanımızın ikisi gitti" diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Valisi Osman Kaymak Nevruz ateşini yakıp üzerinden atladı

Samsun Valisi Osman Kaymak Nevruz ateşini yakıp üzerinden atladı