19 Ağustos 2019 Pazartesi

SAMSUNSPOR'UN ELAZIĞSPOR GALİBİYET PRİMİNİ YUSUF ZİYA YILMAZ VERECEK

Samsunspor'un Elazığspor galibiyet primini Yusuf Ziya Yılmaz verecek

Samsunspor'un Elazığspor karşısında alacağı galibiyetin primlerini Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın desteği ile sağlanacak kaynakla verileceği açıklandı.

06 Mart 2018 Salı 08:49 SPOR

Samsunspor Kayyum Başkanı Ahmet Güral Karayılmaz, Elazığspor maçında galibiyet alınması halinde Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın desteğiyle sağlanacak kaynakla 100 bin TL prim verileceğini açıkladı.


Spor Toto 1. Lig'de bugün sahasında Elazığspor ile karşılaşacak olan Samsunsporlu futbolculara prim müjdesi. Samsunspor Kayyum Başkanı Ahmet Güral Karayılmaz, Samsunspor'un kritik Elazığspor maçını kazanması halinde futbolculara Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz'ın desteği ile sağlanacak kaynakla 100 bin liralık galibiyet primi verileceğini söyledi.

Samsunspor Kayyum Başkanı Ahmet Güral Karayılmaz, "Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın girişimleri sonucu sağlanacak kaynakla Elazığspor maçı için 100 bin TL galibiyet pirimi vereceğiz. Elazığspor maçı çok büyük önem taşıyor. Kendisine teşekkür ediyoruz. Samsunspor'a destek olunması gerekiyor. Bu konuda herkesin Samsunspor'a sahip çıkmasını istiyoruz" dedi.

Öte yandan Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsunspor'un iç sahada oynadığı maçlara taraftarların tramvay seyahatlerinin ise ücretsiz yapmıştı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da mezarlık fiyatı ve mezarlık hizmetlerinin yeni ücretleri belli oldu

Samsun'da mezarlık fiyatı ve mezarlık hizmetlerinin yeni ücretleri belli oldu