24 Nisan 2019 Çarşamba

SAMSUNSPOR'UN EN FEDAKAR FUTBOLCUSU! TFF'YE ŞİKAYET ETMEDİ, BORCUNU ARABASINI SATIP ÖDEDİ

Samsunspor'un en fedakar futbolcusu! TFF'ye şikayet etmedi, borcunu arabasını satıp ödedi

Samsunspor'da bir kuruş para alamayan 22 yaşındaki genç futbolcu Burhan Arman, banka borcunu arabasını satarak kapatmasına rağmen kulübü TFF'ye şikayet etmeyerek fedakarlık örneği gösterdi.

19 Şubat 2018 Pazartesi 10:31 SPOR

Samsunspor'un fedakar futbolcusu Burhan Arman, kulüpten para alamadığı için banka borcunu arabasını satıp öderken, genç oyuncunun kulübü her şeye rağmen TFF'ye şikayet etmediği öğrenildi.


Samsunspor’da 2012 yılında profesyonelliğe ilk adımını atan genç oyuncu Burhan Arman’ın, son dönemde kulüpten halen bir kuruş bile almadığı , yaşadığı maddi sorunlar sebebi ile arabasını sattığı belirtildi.

Kırmızı-beyazlı kulüp kayyum yönetimine kaldıktan sonra sportif anlamda başarı bir çıkış yakaladı. Ancak maddi sorunlar halen devam ediyor. Devre arasında Samsun Valiliği tarafından başlatılan kampanyada toplanan para ile birçok futbolcuya ödeme yapıldığı biliniyor. Ancak kulüpte hala bir kuruş bile almayan oyuncuların olduğu ortaya çıktı. O futbolculardan biri olan Samsunspor’un alt yapısından yetişen ve 2012 yılında profesyonelliğe ilk adımı atan Burhan Arman’ın maddi olarak sıkıntı yaşandığı öğrenildi.

BANKA BORCUNU KAPATTI

Gazete Gerçek'ten Mustafa Ataseven'in haberine göre 22 yaşındaki futbolcu sezon başında o dönem ki Teknik Direktör Alpay Özalan’ın talimatı ile Nazilli Belediyespor’a kiralık gönderilmiş ve devre arasında orada yaşadığı sorunlar nedeniyle geri dönmüştü. Şu anda Samsunspor’dan 130 bin TL civarında alacağı olduğu belirtilen futbolcunun, kredisini ödeyemediği için arabasını satarak bankaya olan borcunu kapattığı öğrenildi. Burhan bir çok futbolcunun alacakları için TFF’ye gitmesine rağmen kulübü şikayet etmeyen oyunculardan biri.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Yakakent'te yol kenarında duran kadın otomobil çarpması sonucu öldü

Samsun Yakakent'te yol kenarında duran kadın otomobil çarpması sonucu öldü