25 Haziran 2019 Salı

SAMSUNSPOR'UN KAPTANI ERCAN YAZICI: AMED MAÇINDA BİZE İTİCİ GÜÇ LAZIM

Samsunspor'un kaptanı Ercan Yazıcı: Amed maçında bize itici güç lazım

Samsunspor takımının kaptanı Ercan Yazıcı, Amed Sportif Faaliyetler ile yapacakları maç öncesi kırmızı beyazlı taraftara seslenerek, "Amed maçında bize itici güç lazım" dedi.

31 Ağustos 2018 Cuma 13:34 SPOR

Samsunspor'un kaptanı Ercan Yazıcı, yeni sezonun ilk maçı Amed Sportif Faaliyetler karşılaşması ile lige iyi bir başlangıç yapmak istediklerini açıkladı.


Samsunspor takımının kaptanı Ercan Yazıcı, Amed Sportif Faliyetler ile yapacakları maç öncesi kırmızı beyazlı taraftarları tribünlere çağırdı. Yaptığı açıklamada Amed Sportif Faliyetler ile yapılacak karşılaşmada hoşgörü ve nezaket çağrısı da yapan Samsunspor takımının kaptanı Ercan Yazıcı açıklamasında şunları dile getirdi.

“Yeni sezon tüm takımlara ve camiamıza hayırlı olsun. Hazırlıklarımızı tamamladık ve lige hazırız. Amed Sportif Faaliyetler maçı ile ligin ilk haftasına galibiyetle başlamak istiyoruz. Tribünlerin bize itici güç olduğunu biliyoruz ve taraftarlarımızı tribüne bekliyoruz. Amed maçında bize itici güç olarak destek vermelerini istiyoruz. Taraftarımızın bütün takımlara gösterdiği hoşgörüyü ve nezaketi Amedsporlu futbolculara ve yöneticilere de göstereceğine inanıyoruz. Onlara bu konuda güvenimiz tamdır. Sadece bizi desteklesinler, bizim arkamızda olsunlar. Bu sezon hepimiz için çok güzel ve olumlu geçecek. Ondan emin olsunlar.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Atatürk'e benzeyen Göksel Kaya Samsun'un Havza ilçesine geldi

Atatürk'e benzeyen Göksel Kaya Samsun'un Havza ilçesine geldi