27 Ocak 2022 Perşembe

SAMSUNSPOR'UN ŞAMPİYONLUĞUNUN ÖNÜNDE SİYASET DURDU! YILDIRIM'DAN FLAŞ AÇIKLAMA

Samsunspor'un şampiyonluğunun önünde siyaset durdu! Yıldırım'dan flaş açıklama

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'dan flaş şike açıklaması geldi! Yüksel Yıldırım "Kimse yok demesin şike var. Samsunspor'un şampiyonluğu önünde siyaset durdu" dedi.

09 Ocak 2022 Pazar 19:46 SPOR

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'dan gündemi sarsacak açıklamalar geldi. Yüksel Yıldırım, ligde şike olduğunu söyleyerek "Bunu TFF'de biliyor" dedi.


Bugün Zoom üzerinden bir canlı yayın gerçekleştiren Yüksel Yıldırım, dikkat çekici açıklamalar yaptı. 

Yılport Samsunspor'un geçen sezon şampiyonluğunun engellendiğini ifade eden Yüksel Yıldırım, "Bu takım öyle yada böyle Süper Lige çıkacak. Bunun önünde siyaset dahi duramayacak. Geçen sene siyaset durdu önünde. Ömer Çelik ve Nurettin Canikli'nin yaptığını Samsunlu siyasiler yapmadı. Geçen sene çıkamadık yeni bir sayfa açtık. Kolay olsaydı geçen sene ligin içinden geçer giderdik. Bu lig çok pis bir lig. Kimse şike yok demesin. TFF bile biliyor. Türkiye liglerinin böyle olduğunu bilseydim, bu işe girmezdim. Siz sadece buzdağını görüyorsunuz." dedi.

Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

Vatan DAŞ

10 Ocak 2022 Pazartesi 09:16

Kulp takma rekortmeni, Ertuğrul Sağlama taktı, Mehmet Altıparmaka taktı, siyasetçilere taktı, Fuat Çapa dikkatli ol, sana da takmasın...

HATKO

10 Ocak 2022 Pazartesi 07:08

Başkanım aslında bu dediklerinizi futbolu takip eden herkes biliyor, yıllarca da oldu ve olacak bu sebepten dolayı Avrupa'da yokları oyuyoruz. Siz gerçekleri söylüyoruz ama 9 köyden kovarlar. Gerçek Samsunsporlu olanlar sizin maddi ve manevi yaptıklarınızı bilmek isteyen biliyor.

Samsunspolu

09 Ocak 2022 Pazar 17:04

Gidip buluyorsun sakat yatan topçuları badkan

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Alaçam ilçesinde virane evde yaşayan aileye yeni ev yapıldı

Samsun'un Alaçam ilçesinde virane evde yaşayan aileye yeni ev yapıldı