27 Haziran 2019 Perşembe

SAMSUNSPOR'UN YENİ STADINDA LOCALARA ONLARIN İSİMLERİ VERİLSE NASIL OLUR

Samsunspor'un yeni stadında localara onların isimleri verilse nasıl olur

Samsunspor'un Tekkeköy ilçesinde bulunan 19 Mayıs Stadyumu içerisinde yer alan localara 20 Ocak kazasında hayatını kaybedenlerin isimleri verilse nasıl olur..

05 Eylül 2018 Çarşamba 18:20 SPOR

Samsunspor'un yeni yapılan stadyumunda bulunan localara, 20 Ocak kazasında yaşamını yitiren Nuri Asan, Muzaffer Badalıoğlu, Zoran Tomiç, Mete Adanır, Asım Özkan'ın isimlerinin verilmesi önerisine Kulüp Başkanı İsmail Uyanık'ın sıcak bakacağına inanarak böyle bir haberi gündeme getirdik.


Çünkü onlar Bu aşkın ölümsüz kahramanları.. Samsunspor'un yeni stadında ayrıca 20 Ocak otobüs kazasında hayatını yitiren futbolcular Muzaffer Badalıoğlu, Zoran Tomiç, Mete Adanır ile takım otobüs şoförü Asım Özkan ile merhum teknik direktör Nuri Asan'ın fotoğrafları ve biyografilerine yer verilmesininde son derece şık ve vefalı bir davranış olacağını düşünüyoruz.

Yine Samsunspor sevdalısı ve taraftarı merhum Av. Muhammed Teoman Taş(Timofte) ile Samsunspor'un merhum Şirin anası, Şirinler Taraftarlar Grubu Başkanı ve Samsunspor aşığı merhum Mehmet Soykan ve son olarak eşi engelli ve şeker hastası olmasına rağmen sokaklardan topladığı kağıtları satarak Samsunspor'a 500 TL yardım yapma fedakarlığını gösteren Kibar Keskin'in isimlerinin de yine Tekkeköy ilçesinde bulunan Samsunspor Stadında yaşatılması, Bu Aşkın Kahramanlarına bir teşekkür olmaz mı.

Siz ne dersiniz.. Samsunspor Stadında bulunan localara Nuri Asan, Muzaffer Badalıoğlu, Zoran Tomiç, Mete Adanır, Asım Özkan, Şirin Ana, Mehmet Soykan, Av. Muhammed Teoman Taş'ın isimleri verilse nasıl olur.

Teknik olarak ve yasal olarak bu konuda herhangi bir engel var mı yok mu bilmiyoruz.. Ancak yukarıda isimleri bulunan Samsunspor'un kahramanlarını bu büyük camianın her zaman vefa ve saygı duyduğunu bilerek bu konuyu gündeme getirmek istedik.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da cinsel istismar davası sonrası adliye önünde arbede çıktı

Samsun'da cinsel istismar davası sonrası adliye önünde arbede çıktı