29 Kasım 2021 Pazartesi

ŞANLIURFASPOR'DAN SAMSUNSPOR'A DESTEK MESAJI! YÜKSEL YILDIRIM'IN YANINDAYIZ

Şanlıurfaspor'dan Samsunspor'a destek mesajı! Yüksel Yıldırım'ın yanındayız

Şanlıurfaspor Kulübü'nden Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'a destek mesajı geldi. Şanlıurfaspor " Türk futbolunun siyasetin oyuncağı olduğu gerçeğini bir kez daha ortaya koyan, Atatürklü armayı gururla temsil eden Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'ın yanındayız" dedi.

02 Mayıs 2021 Pazar 01:06 SPOR

Yılport Samsunspor Kulübü Başkan Yüksel Yıldırım'ın TFF'de yaşanan teşvik primi muhabbetleri ve siyasetin futbol üzerindeki etkilerine yönelik yaptığı açıklamalara Şanlıurfaspor Kulübünden destek geldi.


Yüksel Yıldırım yaptığı açıklamalarda Adana Demirspor taraftarlarının pandemi yasaklarına rağmen statları her seferinde nasıl doldurduğunu TFF'ye sorduklarını ve bu soruya "Süleyman Soylu'nun oğlu dediler" cevabını aldıklarını ifade ettikten sonra İçişleri Bakanı Soylu tarafından hakkında suç duyurusunda bulunulmuştu.

Yaşanan bu gelişmenin ardından ise Şanlıurfaspor Kulübü resmi Twitter sayfasından Yüksel Yıldırım'a destek mesajı yayımladı. Şanlıurfaspor tarafından yayınlanan mesajda, "Basın önünde gerçekleri olduğu gibi açıklayan, Türk futbolunun siyasetin oyuncağı olduğu gerçeğini bir kez daha ortaya koyan, Atatürklü armayı gururla temsil eden Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'ın yanındayız" denildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Vatan Daştan

02 Mayıs 2021 Pazar 03:42

Günaydın başkan, sen Türkiyede iş yapmadığın için adalet olmadığını da öğrenememişsin.Başkan bundan önceki açıklamalarına katılmıyorum ama son açıklamana imzanı atarım, masa başında kaybettik...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yüksel Yıldırım Süleyman Soylu'nun suç duyurusu sonrası açıklama yaptı

Yüksel Yıldırım Süleyman Soylu'nun suç duyurusu sonrası açıklama yaptı