19 Eylül 2019 Perşembe

ŞENOL GÜNEŞ'E MİLLİ TAKIM TEKNİK DİREKTÖRLÜĞÜ TEKLİFİ GELDİ Mİ

Şenol Güneş'e Milli Takım Teknik Direktörlüğü teklifi geldi mi

Fatih Terim'in Milli Takım Teknik Direktörlüğü görevinden ayrılması ile Milli Takım'ın başına Şenol Güneş'in geçeceği iddia edildi. Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, ise Milli Takım Teknik Direktörlüğü ile ilgili kendisine bir teklif gelmediğini açıkladı.

27 Temmuz 2017 Perşembe 09:58 SPOR
Beşiktaş Teknik Direktörü Güneş, Türkiye Futbol Direktörü Terim'in görevinden ayrılmasına üzüldüğünü belirterek, "Bana teklif gelmedi. Zaten gelecek olsa bile teklifin bana gelmesi bile doğru değil, teklif başkana gelmeli." dedi.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'ın İspanya'da basın mensuplarına verdiği yemeğe katılan Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in görevinden ayrılmasına ilişkin açıklama yaptı.

Şenol Güneş, "Fatih hocanın ayrılmasına üzüldüm. Ben de o görevde yalnız kaldım. Fatih hocaya teşekkür borçluyuz, iyi işler yaptı." dedi.

"Beşiktaş'ta mutluyum"

Fatih Terim'in ayrılmasının Türkiye Futbol Federasyonu yönetiminin kararı olduğunu kaydeden Güneş, kendisine teklif gelip gelmediği sorusunu şöyle cevapladı:

"Beşiktaş teknik sorumlusu olarak hayırlı olmasını dilerim. Fatih hocayla her zaman görüşüyordum. Kendi şahsım adına konuşma yetkisine sahip değilim. O, yönetimdedir. Bana teklif gelmedi. Zaten gelecek olsa bile teklifin bana gelmesi bile doğru değil, teklif başkana gelmeli. Beşiktaş'ta mutluyum. Daha yeni 2 yıl kontrat uzattım. Bizim zaten bir milli görevimiz var o da Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olmak."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Netanyahu Al Jazeera'nın Kudüs ofisinin kapatılması talimatını verdi

Netanyahu Al Jazeera'nın Kudüs ofisinin kapatılması talimatını verdi