24 Nisan 2019 Çarşamba

TANER TAŞKIN'DAN 3-1'LİK ZAFER YORUMU! OYUNCULARIMIN İŞTAHINDAN MEMNUNUM

Taner Taşkın'dan 3-1'lik zafer yorumu! Oyuncularımın iştahından memnunum

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Taner Taşkın, 3-1'lik Ankara Demirspor zaferi ile ilgili yaptığı açıklamada, "Oyuncularımın şevkinden ve iştahından son derece memnunum" dedi.

30 Eylül 2018 Pazar 19:57 SPOR

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Taner Taşkın, 3-1 kazanılan Ankara Demirspor maçı sonrası açıklamalarda bulundu.


Ankara Demirspor maçını 3-1'lik üstünlük ile kazandıkları için mutlu olduklarını ifade eden Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Taner Taşkın, “Kendi saha ve seyircimiz önünde kötü bir mağlubiyet almıştık. Bunun izlerini bir an önce silmek istiyorduk. Eyüpspor maçını güzel bir oyunla galip geldik. Ardından Eyüpspor maçının değer kazanması için iç sahadaki maçı yüzde 100 kazanmamız gerekiyordu. Takımda pozitif bir elektrik var, çocuklar çok iştahlı” dedi.

Futbolcuların oyunundan son derece mutlu olduğunu belirten Taner Taşkın, “Rakibimiz her ne kadar 4 maçtır kazanamamış olsa da son dakika kurulmuş bir takım. Hoca değişiklikleri oldu. Hoca değişiklikleri her takıma bir direnç verir. Maç daha farklı olabilirdi. Skor daha farklı çıkabilirdi. 1-0 iken kendi kendimize yediğimiz bir gol var. O olmasaydı belki ilk devre maçı kopartabilirdik. 90 dakika boyunca rakip çok kapandı. Bizim gücümüzü biliyorlardı. Onlarda kendilerince kendilerini bu şekilde korudular. Buna rağmen oyuncularımız çok pozisyon buldu. Bu girdiğimiz pozisyonları da değerlendirebilseydik 6-7 gibi skor ortaya çıkardı. Ben oyuncularımın şevkinden ve iştahından son derece memnunum. Bir ritim yakaladığımıza inanıyorum. Sancaktepe maçı bize çok büyük bir uyarı oldu. Erken bir uyarı oldu. Hem benim kendimi toparlamamı, hem de takımı toparlama adına iyi olduğunu düşünüyorum. İnşallah bundan sonraki süreçte çok iştahlı, çok iyi her maçtan puan ve puanlar kazanan Samsunspor olacak” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Samsun İl Yönetimi 3 ilçede 14 ev sohbeti gerçekleştirdi

AK Parti Samsun İl Yönetimi 3 ilçede 14 ev sohbeti gerçekleştirdi