16 Ekim 2019 Çarşamba

YILPORT SAMSUNSPOR BODRUMSPOR MAÇINDA KAÇAN İKİ PENALTI VURUŞUNDAKİ BENZERLİK ŞAŞIRTTI

Yılport Samsunspor Bodrumspor maçında kaçan iki penaltı vuruşundaki benzerlik şaşırttı

Yılport Samsunspor Bodrumspor maçında kullanılan iki penaltı atışı benzer şekilde dışarıya gitti. Bodrumsporlu futbolcu Ozan Sel ile Yılport Samsunsporlu Bahattin Köse'nin kaçırdığı penaltı neredeyse birbiri ile aynı..

06 Mart 2019 Çarşamba 22:16 SPOR

Yılport Samsunspor-Bodrumspor maçında konuk takım oyuncu Ozan Sel ve ev sahibi takımın oyuncusu Bahattin Köse'nin kaçırdığı penaltı atışında ki benzerlik şaşırttı.


Yılport Samsunspor Bodrumspor maçında ilk yarıda penaltı atışı kazanan konuk takımın oyuncu Ozan Sol,  penaltı noktasına koyduğu topa yaptığı vuruş ile topu adeta havaya dikti. 

Penaltı atışını kaçıran Bodrumspor'a Yılport Samsunspor oynanan karşılaşmada 3 gol birden attı. Maçın ikinci yarısının sonlarında ise Yılport Samsunspor, Bodrumspor'un penaltı atışını kaçırdığı kalede bir penaltı atışı kazandı. Penaltı atışı için topun başına geçen Yılport Samsunsporlu oyuncu Bahattin Köse hakem düdüğünün ardından topa vuruş yaptı. Bahattin Köse'de maçın sonlarında kazanılan bu penaltı atışını, Bodrumspor'lu futbolcu Ozan Sel gibi kaçırarak dışarıya attı. Bodrumsporlu Ozan Sel ve Yılport Samsunsporlu Bahattin Köse'nin kaçırdığı penaltı atışındaki benzerlik ise şaşırttı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül: 31 Mart'ta sandıkta Osmanlı şamarı vuracağız

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül: 31 Mart'ta sandıkta Osmanlı şamarı vuracağız