20 Ekim 2020 Salı

YILPORT SAMSUNSPOR EVİNDE KARŞILAŞTIĞI SARİYER İLE 1-1 BERABERE KALDI

Yılport Samsunspor evinde karşılaştığı Sariyer ile 1-1 berabere kaldı

TFF 2'inci Lig Beyaz Grupta karşı karşıya gelen Yılport Samsunspor, Sarıyer maçı 1-1'lik beraberlikle sonuçlandı.

07 Nisan 2019 Pazar 17:04 SPOR

Yılport Samsunspor evinde karşılaştığı Sariyer ile 1-1 berabere kaldı. TFF 2'inci Lig Beyaz Grupta karşı karşıya gelen Yılport Samsunspor, Sarıyer maçı 1-1'lik beraberlikle sonuçlandı.


Samsun 19 Mayıs Stadında oynanan Yılport Samsunspor, Sarıyer maçının ilk yarısında ev sahibi takım Semat Asatekin'in attığı golle, rakibi karşısında 1-0 öne geçti. Maçın ilk yarısı bu skorla sona ererken, Yılport Samsunspor oynanan karşılaşmanın ikinci yarısının sonlarına doğru kalesinde Sarıyer'ın attığı golle adeta yıkıldı. TFF 2'inci Lig Beyaz Grupta liderlik yarışında Yılport Samsunspor için önemli bir karşılaşma olan Sarıyer maçı maçın uzatma dakikalarında da başka gol olmayınca 1-1 eşitlikle sonuçlandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

vatandaş

08 Nisan 2019 Pazartesi 09:46

Sarıyer maçındaki gibi doldurur ve desteğini de yapar…Oyuncularımıza sesleniyorum:Ne kadar meraklıymışsınız play-off oynamaya?

vatandaş

08 Nisan 2019 Pazartesi 09:45

Şampiyon olmak isteyen bir takımın oyuncuları Sarıyer maçındaki gibi oynamaz, Şampiyon olmak isteyen bir takımın teknik direktörü takımını Sarıyer maçındaki gibi 1-0’ın üstüne yatırarak oynatmaz ve hakeme sığınmaz.Ama 3.ligte (adı değişti 2.ligte değiliz)Şampiyon olmak isteyen bir takımın taraftarı itiş tıkış tramvaylara,dolmuşlara, 15 dakika yerine 30 dakikalık trafikğe, 7-8 yaşındaki çocukların bile arandığı güvenlik tedbirlerine, o çocukların yanında sigara içilmesine rağmen tribünleri

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor Sarıyer maçında Sarıyer taraftarları Atatürklü armayı yaktı

Yılport Samsunspor Sarıyer maçında Sarıyer taraftarları Atatürklü armayı yaktı