17 Ocak 2021 Pazar

YILPORT SAMSUNSPOR FORVET AHMETHAN KÖSE İLE ANLAŞTI STOPERE İSE YALÇIN KILINÇ GELİYOR

Yılport Samsunspor forvet Ahmethan Köse ile anlaştı stopere ise Yalçın Kılınç geliyor

Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık, Fenerbahçe'nin forvet oyuncusu Ahmethan Köse ile el sıkıştıklarını, Gazişehir'den ise defans oyuncusu Yalçın Kılınç ile görüşme halinde olduklarını açıkladı.

16 Temmuz 2019 Salı 20:21 SPOR

Yılport Samsunspor forvet Ahmethan Köse ile anlaştı stopere ise Yalçın Kılınç geliyor. Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık, takıma iki transfer daha yapılacağını açıklarken, Fenerbahçe'nin forvet oyuncusu Ahmethan Köse ile anlaştıklarını söyledi.


Bugün yaptığı açıklamada takıma 2 transfer daha yapılacağını ifade eden Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık,  “Ahmethan Köse geçtiğimiz hafta Samsun’daydı. Buraya geldi tanıştık. Kendisiyle el sıkıştık. Bugün Genel Menajerimiz Mustafa Aztopal,  Fenerbahçe’nin Sportif Direktörü Comolli ile bir görüşme yapıyor. Kendisini bonservisiyle alıyoruz. Bugün sonunda yüzde 50’nin üzerinde  biz Fenerbahçe ile anlaşmış olup bu kardeşimizi Samsunspor’un hem bugünü  hem de geleceği için transfer etmiş oluruz. Gazişehir’den de Yalçın  Kılınç ile de görüşüyoruz. Hatta kendisiyle anlaştık. Gazişehir kulübü  de anlayış gösterdiği taktirde Yalçın Kılınç da Samsunspor’un inşallah bu sene formasını giyer. Anlaşmasa da Samsunspor alternatiflerini  bulacaktır. Sol stoper konusunda Samsunspor’un geçtiğimiz sezondan beri bir arayışı var. Bu iki isim dışında transferi kapatmış oluyoruz. Geçen  seneki kadar 20 tane oyuncuyu almanın iyi oyuncular da olsa bir takım  sıkıntılar getirdiğini gördük. Takım olamadık. Hakemleri geçemedik”  dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cemil Deveci 2 bin 500 kişiyi istihdam edecek tekstil kent projesinin hayata geçeceğini açıkladı

Cemil Deveci 2 bin 500 kişiyi istihdam edecek tekstil kent projesinin hayata geçeceğini açıkladı