26 Ekim 2020 Pazartesi

YILPORT SAMSUNSPOR FORVET OYUNCU ATABEY ÇİÇEK'İ RENKLERİNE BAĞLADI

Yılport Samsunspor forvet oyuncu Atabey Çiçek'i renklerine bağladı

Yılport Samsunspor Kulübü Başakşehirspor’dan forvet oyuncu Atabey Çiçek'i bir yıllığına kiralık olarak renklerine bağladı.

13 Temmuz 2019 Cumartesi 20:31 SPOR

Yılport Samsunspor Kulübü Nuri Asan Tesislerinde Atabey Çiçek ile bir yıllık sözleşme imzaladı.


Yılport Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal ve Teknik Menajer Yücel Uyar’ın yer aldığı imza töreninde Atabey Çiçek kendisini 1 yıllığına  Samsunsporlu yapan imzayı attı. 

İmza töreni öncesi konuşan Yılport Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, “Bugün bir transferimizi daha açıklıyoruz.  Sevgili kardeşimiz Atabey Çiçek aramıza katılıyor. Başakşehirspor’dan 1 yıllığına kiralık olarak bünyemize katıyoruz. Bu süreçte bize destek olan Başakşehir CEO'su Mustafa Eröğüt ve Başkanı Göksel Gümüşdağ’a da teşekkürlerimizi buradan iletiyoruz. Bu sene şampiyonluk hedefine  ilerlerken en önemli pozisyonlardan bir tanesiydi bu mevki. Bizim için  en öncelikli adaydı Atabey. Dolayısıyla aramıza katılmasından son derece  mutluyuz. Ben hem kulübüm adına hem de kendi adıma çok mutluyum böyle  bir transferi gerçekleştirebildiğimiz için. Kendisine hepinizin  huzurunda ‘hoş geldin’ diyorum” dedi.Yılport Samsunspor’a geldiği için mutlu olduğunu ifade eden Atabey Çiçek ise, “Başta Yücel Uyar’a, Mustafa Aztopal’a ve başkanımız İsmail Uyanık’a transferimde emeği geçen insanlara çok teşekkür ediyorum. Benim buraya gelmemde çok büyük rol üstlendiler. Buranın çok köklü bir camia olduğunu biliyorum. Onun için çok mutluyum. İçimde güzel ve tatlı da bir heyecan var. Umarım geçen sene kaçan bir şampiyonluk var. Bu sene o 
şampiyonluğu elde edeceğiz. Buna yürekten inanıyorum. Burayı kesinlikle ikinci lig kulübü olarak görmüyorum. Burası Süper Lig düzeyinde bir kulüp. Onun için buraya geldiğim için çok mutluyum. Ben buraya gelmeden kendime 20 gol barajı koydum. İnşallah bunu gerçekleştireceğime inanıyorum. İyi oyuncuların olduğu takımda olmak daha güzel bir şeydir.  Çünkü rekabet futbolcuyu her zaman olumlu yönde etkiler. Her zaman futbolcu kendini daha formda tutar, daha istekli olur. Ben buna inanıyorum. Takımda yıldız oyuncuların olması yeterli değil. Takım olabilmek önemli. Bu sene onu başaracağımızı düşünüyorum” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Canik ilçesi Soğuksu mahallesinde yapılacak kentsel dönüşüm modeli belli oldu

Canik ilçesi Soğuksu mahallesinde yapılacak kentsel dönüşüm modeli belli oldu