30 Kasım 2021 Salı

YILPORT SAMSUNSPOR İHTAR ÇEKEN BAHATTİN KÖSE'NİN ALACAĞINI FAİZİ İLE ÖDEDİ

Yılport Samsunspor ihtar çeken Bahattin Köse'nin alacağını faizi ile ödedi

Yılport Samsunspor Kulübü, alacağı için ihtar çeken Bahattin Köse'ye ödenmesi gereken paranın faizi ile birlikte ödendiğini açıkladı.

24 Ağustos 2020 Pazartesi 18:13 SPOR

Yılport Samsunspor Kulübü'ndan Bahattin Köse ile ilgili yeni açıklama. Yılport Samsunspor, Bahattin Köse'nin alacağı olan paranın faizi ile ödendiğini duyurdu.


Yılport Samsunspor'un golcü oyuncusu Bahattin Köse, takım TFF 1'inci lige yükseldikten hemen sonra alacağı için kulübe ihtar çekerken, bu davranışı kırmızı beyazlı taraftarların tepkisi ile karşılaşmıştı.

Bahattin Köse'nin yangından mal kaçırırcasına alacağı için Samsunspor Kulubüne alacağı için ihtar çekmesi sonrası bu futbolcunun kadro dışı bırakıldığı açıklandımıştı. Yılpart Samsunspor Kulübünden bugün yapılan açıklamada alacağı için ihtar çeken Bahattin Köse'ye ödemenin faizi ile birlikte yapıldığı belirtildi ve oyuncunun kadro dışı olma durumunun da devam ettiği belirtildi.

Bahattin Köse'nin takım 1'inci lige yükseldikten hemen sonra kulübe alacağı için ihtar çekmesi nedeniyle pişman olduğu kulislerde konuşulurken, oyuncunun lig maçları oynanırkende antrenmanlarda koşmadığı gündeme gelirken,  boş vakitlerinde ise Köse'nin sürekli PUBG oyunu oynadığı öğrenildi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Oltan Köleoğlu Enerji 30 milyon dolarlık teşvik iddiasına açıklama yaptı

Oltan Köleoğlu Enerji 30 milyon dolarlık teşvik iddiasına açıklama yaptı