24 Nisan 2019 Çarşamba

YILPORT SAMSUNSPOR 'KADINA ŞİDDETE HAYIR DE' KLİBİ ÇEKTİ

Yılport Samsunspor 'Kadına Şiddete Hayır De' klibi çekti

Yılport Samsunsporlu futbolcular, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü nedeni ile çektikleri bir klip ile 'Kadına Şiddete Hayır' dedi.

25 Kasım 2018 Pazar 14:58 SPOR

Yılport Samsunsporlu futbolcular ve Teknik Direktör Taner Taşkın, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü nedeni ile ellerinde 'Sessiz Kalmayın- Kadına Şiddete Hayır- Saygı Göster' yazılı pankartlarla bir klip çekti.


TFF 2'inci Lig Beyaz Grupta mücadele eden Yılport Samsunspor'da 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Gününe özel bir klip çekildi. Kadına Şiddete Hayır diyen Yılport Samsunsporlu futbolcular kulüp tesislerinde bulunan stüdyoda kamera karşısına geçerek kadınların anneleri, kardeşleri olduğunu hatırlatarak, şiddete karşı onların yanında yer aldıkları mesajını verdi.

Yılport Samsunsporlu futbolcular 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Gününde çekilen klip için kamera karşısına Korkmayın, Susmayın, Sessiz kalmayın, Kadına şiddete hayır de, Değer ver, Saygı göster, O benim annem yazılı pankartlarla geçti, Yılport Samsunspor Teknik Direktör Taner Taşkın, klipte yaptığı konuşmada, "Sevgili Peygamberimiz şunu söylüyor. 'Cennet anaların ayakları altındadır.' Her bayan da bir anne adayıdır. Kadına uzanan eller kırılsın." ifadelerini kullandı.

Yılport Samsunspor'un kaptanı Savaş Yılmaz ise kadına yönelik şiddetin önüne geçmek için takım arkadaşları ve teknik direktörleri Taşkın ile "Kadına Şiddete Hayır" kampanyası başlattıklarını belirterek, bu konuda toplumda duyarlılığı artırmayı amaçladıklarını aktardı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

 Yılport Samsunspor kendi sahasında karşılaştığı Hacettepe'yi 2-0 yendi

Yılport Samsunspor kendi sahasında karşılaştığı Hacettepe'yi 2-0 yendi