19 Ocak 2020 Pazar

YILPORT SAMSUNSPOR KULÜBÜ AÇIKLADI! PLAY-OFF MAÇININ OLDUĞU GÜN İFTAR ÇADIRI KURULACAK

Yılport Samsunspor Kulübü açıkladı! Play-off maçının olduğu gün iftar çadırı kurulacak

Yılport Samsunspor Kulübü, 13 Mayıs 2019 Pazartesi günü Sakaryaspor ile oynanacak Play-Off maçı nedeni ile 19 Mayıs Stadyumu dışına iftar çadırı kurulacağını taraftarlara ücretsiz iftar yemeği verileceğini açıkladı.

11 Mayıs 2019 Cumartesi 18:31 SPOR

Yılport Samsunspor Kulübü, Pazartesi günü Sakaryaspor ile Samsun'da oynanacak kritik play-off maçı için 19 Mayıs Stadının dışına Ramazan ayı nedeni ile iftar çadırı kurulacağını duyurdu.


Yılport Samsunspor  Kulübünden yapılan açıklamada, 13 Mayıs 2019 Pazartesi günü oynanacak Sakaryaspor play-off maçı nedeniyle, oruç tutan taraftarlara ücretsiz iftar yemeği verileceği belirtilerek, şu bilgiler verildi.
"13 Mayıs 2019 Pazartesi saat 20.30’da oynayacak olan Yılport Samsunspor-Sakaryaspor Play-Off rövanş karşılaşması öncesinde 19 Mayıs Stadı dışında iftar çadırları kurulacaktır. Yılport Samsunspor Kulübü ile belediyelerimizin ortak çalışması sonucu oluşturulacak çadırlarda taraftarlarımıza ücretsiz iftar yemeği verilecektir.Programa dair bilgiler, kulübümüzün resmi yayın organlarından ayrıntılı bir şekilde paylaşılacaktır."

Öte yandan Yılport Samsunspor'un Sakaryaspor ile oynayacağı play-off maçının olduğu gün Samsun'da Athena konseri de gerçekleşecek. Samsunspor taraftarları Samsunlulara yaptığı çağrıda Athena ve Aslı Gökyokuş'un 13 Mayıs Pazartesi günü 21.00-23.30 saatleri arasında Kurtuluş Yolu ve İskelesi'nde düzenleyeceği konser için 'Athena konserine gitme maça gel' dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Vezirköprü'de kaybolan 1.5 yaşındaki Ecrin 5'inci günde bulunamadı

Samsun Vezirköprü'de kaybolan 1.5 yaşındaki Ecrin 5'inci günde bulunamadı