24 Kasım 2020 Salı

YILPORT SAMSUNSPOR KULÜBÜNE SAKARYASPOR PLAY-OFF MAÇININ OLDUĞU GÜN HACİZ GÖNDERİLDİ

Yılport Samsunspor Kulübüne Sakaryaspor play-off maçının olduğu gün haciz gönderildi

Yılport Samsunspor Kulübüne, Sakaryaspor ile oynanacak play-off çeyrek final rövanş maçının olduğu gün kim haciz gönderdi.

14 Mayıs 2019 Salı 22:49 SPOR

Yılport Samsunspor Kulübüne, Sakaryaspor ile oynanacak play-off çeyrek final rövanş maçının olduğu gün haciz gönderildiği ortaya çıktı.


Yılport Samsunspor Kulübüne, play-off çeyrek final maçından saatler önce polisler, haciz memuru ve bir avukatın gelerek işlem yapmaya çalıştığı öğrenildi. Kritik play-off çeyrek final rövanş maçının olduğu gün, öğleden sonra Yılport Samsunspor Kulübüne giden avukat, polis ve haciz memuru, maça konsantre olan kulüpte işlem yapmak istedi. Kritik play-off çeyrek final rövanş maçının olduğu gün Yılport Samsunspor Kulübünün kapısına haciz için dayanan görevlilerin kim yada kimler adına işlem yapmaya geldiği bilinmiyor.

Play-off maçının olduğu gün Yılport Samsunspor Kulübünde yaşanan haciz krizinin, işlem yapmaya gelen görevlilerle gerçekleştirilen görüşme sonucu ertelendiği öğrenilirken, maç günü kulübe haciz gönderilmesi talimatını verenlerin ise kim yada kimler olduğu merak konusu oldu.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Meral Akşener 19 Mayıs'ın 100'üncü yılı için Samsun'a geliyor

Meral Akşener 19 Mayıs'ın 100'üncü yılı için Samsun'a geliyor