20 Temmuz 2019 Cumartesi

YILPORT SAMSUNSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ TANER TAŞKIN: TAKIR TAKIR OYNAYAN BİR TAKIMIMIZ VAR

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Taner Taşkın: Takır takır oynayan bir takımımız var

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Taner Taşkın, deplasmanda Niğde Anadolu Futbol Kulübü A.Ş. takımını 1-0 yendikleri maç ile ilgili yaptığı açıklamada, "5 maçtır hem puan ve puanlar alıp hem de gol yemeyen takır takır oynayan bir takımımız var" dedi.

04 Kasım 2018 Pazar 17:30 SPOR

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Taner Taşkın, deplasmanda Niğde Anadolu Futbol Kulübü A.Ş. takımını 1-0 yendikleri maçın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayarak, galibiyeti Niğde’ye gelen taraftarlara armağan etti.


Niğde Anadolu FK takımı karşısında Galip geldikleri için mutlu olduğunu belirten Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Taner Taşkın, “Bu galibiyet buraya kadar gelip bizim destekleyen taraftarımıza armağan olsun. Buradan onları boynu bükük göndermiyoruz. Mutlu bir şekilde gönderiyoruz. Geçen hafta deplasmanda çok iyi oynadığımız bir maçtan beraberlik ile ayrılmıştık. İyi bir reaksiyon verip yarışı sonuna kadar götürmek istiyorduk. Niğde’den alacağımız galibiyet çok önemliydi. Bugün çocuklar çok iyi futbol ve oyunla kazanmasını bildiler. 1-0 gibi bir skorla yendik ama çok şanlı bir galibiyet olduğunu düşünüyorum. Çünkü maçta çok pozisyon oldu. Golü çok aradık ve haklı bir galibiyet aldık. İyi bir takımı yendik. Niğde Anadolu FK iyi bir takım. Çok mutluyuz. Takır takır top oynayan bir takımımız var. Ben her şeyden mutluyum” dedi.

Şampiyonluk yolunda Yılport Samsunspor’un ligde 6-7 tane ciddi anlamda rakibi olduğunu ifade eden Taner Taşkın, “Bizim bir tane rakibimiz yok. Bizim 6-7 tane ciddi anlamda rakiplerimiz var. Sarıyer’de bunlardan bir tanesi. Biz kimin ne yaptığına bakmadan sadece kendi işimize odaklanıyoruz. Biz zaten kendi adımıza neticeleri aldığımız zaman diğer takımlarda mutlaka ve mutlaka puan kaybedecektir. Bunu bir tek Sarıyer üzerinden yorumlamayın. Bana göre bizim en ciddi rakiplerimizden bir tanesi Kastamonuspor’du. Biz 6 puanlık maçı seyircimizin desteği ile aldık. Bizim ciddi olarak 5-6 tane ciddi rakibimiz var. Biz her maçımızı kazanmak için çıkacağız” diye konuştu.

Takım savunmasını iyi yaptıklarını belirten Taner Taşkın, “Bugün Niğde Anadolu FK maçında rakip takım kalecisi iyi oynadı. Bir hafta önce de Bayrampaşa kalecisi iyiydi. Bana göre skorun çoğalmasını önlediler. Onları da tebrik ederim. Bu arada 5 maçtır hem puan ve puanlar alıp hem de gol yemeyen bir takımımız var. Gol yememekte çok önemli. Takım savunmasını da gayet iyi yapıyoruz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yusuf Ziya Yılmaz: Samsun için çalışıyoruz Samsun için en iyisini istiyoruz

Yusuf Ziya Yılmaz: Samsun için çalışıyoruz Samsun için en iyisini istiyoruz