22 Ekim 2021 Cuma

YILPORT SAMSUNSPOR'DA ERTUĞRUL SAĞLAM'IN COVİD-19 TESTİ POZİTİF ÇIKTI

Yılport Samsunspor'da Ertuğrul Sağlam'ın Covid-19 testi pozitif çıktı

Yılport Samsunspor'da Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ve Genel Menajer Mustafa Aztopal'ın yapılan Covid-19 testinin pozitif çıktığı açıklandı.

16 Kasım 2020 Pazartesi 19:55 SPOR

Yılport Samsunspor Kulübünden yapılan açıklamada Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ile birlikte Genel Menajer Mustafa Aztopal'ın yapılan Covid-19 testlerinin pozitif çıktığı duyuruldu.


Samsunspor Kulübünden yapılan açıklamada teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, Genel Menajer Mustafa Aztopal ve Başkan Yardımcısı Mustafa Erkanat'ın Covid testlerinin pozitif çıkması sebebi ile ev karantinası altına alındığı belirtildi. Yapılan açıklamada şu bilgiler verildi.
"Genel Menajerimiz Mustafa Aztopal ve Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam'ın semptomatik belirtiler göstermesi neticesinde yapılan testlerinin pozitif çıktığını üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız. Tedavilerine ve ev izolasyonlarına hemen başlanan ve genel sağlık durumları iyi olan Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam ve Genel Menajerimiz Mustafa Aztopal’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Geçtiğimiz günlerde semptomatik belirtiler neticesinde yapılan testleri sonucunda Covid-19 test sonuçları pozitif çıkan Başkanımız Yüksel Yıldırım ve  Başkan Yardımcımız Mustafa Kemal Erkanat’ın ev izolasyonları ve tedavileri devam etmekte, genel sağlık durumları ise iyi seyretmektedir. Yine aynı tarihte testi pozitif çıkan Samsunspor Kulübü Basketbol Şubemizin Başkanı Jasper Yıldırım ise tamamen iyileşmiş ve herhangi bir belirtisi kalmamıştır. Tüm Başkan ve Yöneticilerimize acil şifalar ve sağlıklı geri dönüşler diliyoruz."


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Samsun İl Başkanı Aksu'nun il başkan yardımcıları belli oldu

AK Parti Samsun İl Başkanı Aksu'nun il başkan yardımcıları belli oldu