02 Aralık 2021 Perşembe

YILPORT SAMSUNSPOR'DA SON DAKİKA! İKİ FUTBOLCU SÜRESİZ KADRO DIŞI BIRAKILDI

Yılport Samsunspor'da son dakika! İki futbolcu süresiz kadro dışı bırakıldı

Yılport Samsunspor'da son dakika! İki futbolcu süresiz kadro dışı bırakıldı, Scout ekibinin 1 Kasım'da görevine son verilecek..

31 Ekim 2021 Pazar 19:01 SPOR

Yılport Samsunspor Kulübünde, Royal Hastanesi Bandırmaspor mağlubiyetinin ardından futbolcular Mehmet Akyüz ve Gökhan Karadeniz süresiz kadro dışı bırakıldı.


Yılport Samsunspor Kulübünden yapılan açıklamada, süresiz kadro dışı bırakılan Mehmet Akyüz ve Gökhan Karadeniz'in yanı sıra Scout Ekibinin görevinede 1 Kasım'da son verileceği duyuruldu. Kulüpten yapılan açıklamada, "Bugün gerçekleştirilen Yılport Samsunspor Kulübü A.Ş Yönetim Kurulu toplantısında alınan karar, maddeler halinde aşağıda belirtilmiştir. A Takım oyuncularımızdan Mehmet Akyüz ve Gökhan Karadeniz süresiz olarak kadro dışı barıkılmıştır. Yeniden yapılanma çerçevesinde aktif görev alan Scout ekibinin görevine 1 Kasım 2021 itibariyle son verilecektir. Camiamızın beklentisi olan başarıyı elde etmek ve hedeflerimize ulaşabilmek adına yapılacak tüm çalışmalar için Teknik Direktörümüz Fuat Çapa'ya tam yetki verilmiştir. Alınan kararların camiamıza hayırlı olmasını diliyoruz."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İstanbul'da Samsun Günleri rüzgarı esti

İstanbul'da Samsun Günleri rüzgarı esti