28 Ekim 2020 Çarşamba

YILPORT SAMSUNSPOR'DA YÜKSEL YILDIRIM İSMAİL UYANIK İLE YOLA DEVAM EDECEKLERİNİ AÇIKLADI

Yılport Samsunspor'da Yüksel Yıldırım İsmail Uyanık ile yola devam edeceklerini açıkladı

Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık'ın yaptığı açıklamalar kulüp başkanlığını bırakacağı yönünde yorumlanırken, Yılport Samsunspor A.Ş'nin en büyük hisse sahibi Yüksel Yıldırım, "İsmail Uyanık ile yola devam" açıklaması yaptı.

17 Mayıs 2019 Cuma 14:15 SPOR

Yılport Samsunspor Kulubü Başkanı İsmail Uyanık'ın kulüp başkanlığını bırakacağı yönünde ki yorumlara Yüksel Yıldırım son noktayı koydu.


Yılport Samsunspor Kulüp Başkanı İsmail Uyanık'ın dün gerçekleştirdiği basın toplantısının sona ermesinden sonra Yılport Samsunspor Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, kulüp başkanlığını bırakacağını düşünerek endişeye kapılan kırmızı beyazlı taraftarların yüreğine su serpti.

İsmail Uyanık ile ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Yılport Samsunspor A.Ş'nin en büyük hisset sahibi Yüksel Yıldırım, Başkan İsmail Uyanık ile yola devam edeceklerinin mesajını şu ifadelerle verdi: "Bende sizler kadar İsmail Başkanı seviyorum. Kendisi çok üzgün! Yeni sistemle Samsunspor için doğru olanı yapacağız beraber İsmail Başkan ile. Durmak yok! Yola devam"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Misafir

18 Mayıs 2019 Cumartesi 12:30

Bence Muhammet Beşir'in sadece fiziğine bakıp hala medet uman kaç teknik direktör kendini yakıp harcadiysa, Eski halinden eser kalmayip heyacanini yitirmis Ismail UYANIK'ın yerine daha daha heyacanlı biri gelmeli ki geçen yıllar da para yoktu; şimdi ise Yilport var.Bu sponsorunda bezdirirsek Samsunspor amatöre düşer şimdiden soyleyeyim

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Devlet Bahçeli 19 Mayıs'ta Samsun'da olacağını açıkladı

Devlet Bahçeli 19 Mayıs'ta Samsun'da olacağını açıkladı