15 Ocak 2021 Cuma

YILPORT SAMSUNSPOR'UN HACETTEPE MAÇI 2-2 BERABERE BİTTİ

Yılport Samsunspor'un Hacettepe maçı 2-2 berabere bitti

Yılport Samsunspor TFF 2'inci Lig Beyaz Grubun 31'inci haftasında bugün deplasmanda karşı karşıya geldiği Hacattepe Spor ile 2-2 berabere kaldı.

13 Nisan 2019 Cumartesi 18:01 SPOR

Yılport Samsunspor, bugün deplasmanda karşılaştığı Hacattepe Spor ile 2-2 berabere kaldı.


TFF 2. Lig Beyaz Grubun 31. Haftasında Hacettepe Spor Kulübü'ne konuk olan Yılport Samsunspor karşılaşmaya istediği gibi başlayamadı.

Hacettepe spor karşısında maçın ilk yirmi dakikalık bölümde topa hakim olmakta zorluk çeken Yılport Samsunspor rakip kalede de etkili olmayı başaramazken, Ankara temsilcisi duran top organizasyonları ile Samsunspor kalesini yokladı. 

Yılport Samsunspor ilk yarım saatlik bölümün ardından oyuna ağırlığını koymaya başladı fakat Hacattepe Spor kontra atak organizasyonu ile Samsunspor'un kalesinde etkili oldu. Maçın 45'inci dakikasında Hacattepe Sporlu oyuncu Ahmet Mert Bayındır’ın pasıyla buluşan Mehmet Tuğrul’un vuruşunda top ağlarla buluşturdu. Maçın ilk yarısı Hacattepe Spor'un Yılport Samsunspor karşısında 1-0'lık üstünlüğü ile sona erdi.

Yılporrt Samsunpor Teknik Direktör İsmet Taşdemir ise maçın ikinci yarısına iki oyuncu değişikliği ile başladı. Yılport Samunspor Teknik Direktörü Taşdemir, Savaş Yılmaz'ın yerine Abdulkadir Özgen'i, İshak Doğan'ın yerine ise Onur Eriş'i oyuna dahil etti. İsmet Taşdemir'in bu hamlesi Samsunspor'u Hacettepe karşısında gol yollarında etkili hale getirdi. Yılport Samsunspor, Hacattepe karşısında önce Abdulkadir Özgen 58. dakikada, daha sonra 77. dakikada kırmızı beyazlı takımın oyuncusu Savaş Yılmaz'ın kazandırdığı penaltıyı gole çevirdi ve maçı 2-1'e getirdi. 

Samsunspor maçın geri kalan bölümünde oyunu kontrol altına alsa da, Hacettepe 90. dakikada İlker Karataş'ın attığı gol ile maçı 2-2 yaptı. Kırmızı Beyazlılar bu beraberliğin ardından puanını 64'e yükseltti, maç fazlasıyla üçüncü sırada kaldı. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Milletvekili Fuat Köktaş amcası Abdullah Göktaş'ı son yolculuğuna uğurladı

Samsun Milletvekili Fuat Köktaş amcası Abdullah Göktaş'ı son yolculuğuna uğurladı