17 Haziran 2021 Perşembe

YÜKSEL YILDIRIM: BENİ KURTLARA YEM ETMEK İÇİN DÜĞMEYE BASMIŞLAR-YEDİRTMEYİZ

Yüksel Yıldırım: Beni kurtlara yem etmek için düğmeye basmışlar-Yedirtmeyiz

Yılport Samsunspor A.Ş'nin en büyük hisse sahibi olan iş adamı Yüksel Yıldırım, "Beni kurtlara yem etmek için düğmeye basmışlar ve bitirmeye çalışıyorlar." açıklaması gelirken, kırmızı beyazlı taraftarlar 'yedirtmeyiz' mesajı ile Yıldırım'a destek oldu.

14 Temmuz 2019 Pazar 15:43 SPOR

Yılport Samsunsor A.Ş'nin en büyük ortağı Yüksel Yıldırım'ın "Beni kurtlara yem etmek için düğmeye basmışlar ve bitirmeye çalışıyorlar." açıklaması kırmızı beyazlı taraftarları ayağa kaldırdı.


Yüksel Yıldırım, sosyal medya sayfasından yaptığı açıklamada, yerel bir gazetede yayımlanan 'Ortaklıktan çekildi' başlıklı habere tepki göstererek, "Beni kurtlara yem etmek için düğmeye basmışlar ve bitirmeye çalışıyorlar. Ben bu nedenle son bir kaç gündür asabiyim. Ne amaçla ve kim için böyle bir başlıkla yalan haber yaptığını anlamış değilim! Sitemim bana karşı olanlaradır! Bunun arkasındakiler kimlerdir?" dedi.

Yerel gazetede yayımlanan haberde ise Yüksel Yıldırım'ın ağabeyi Ali Rza Yıldırım'ın Yılport Samsunspor A.Ş ortaklığından çekilmesi ile ilgili bilgiler yer alıyordu. Yüksel Yıldırım ise bu haberin kendi fotoğrafı ile yayınlanarak, kamuoyuna 'Yüksel Yıldırım ortaklıktan çekildi' izlenimi verilmesine tepki gösterirken,  Samsunsporlu taraftarlar ise sosyal medyadan iş adamı ve Yılport Samsunspor A.Ş'nin en büyük hisse sahibi Yüksel Yıldırım'a "Seni kimse bitiremez. Yedirtmeyiz" mesajları ile destek verdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 15 Temmuz günü tramvay, ring hatları ve terminal otobüsleri ücretsiz olacak

Samsun'da 15 Temmuz günü tramvay, ring hatları ve terminal otobüsleri ücretsiz olacak