21 Eylül 2021 Salı

YÜKSEL YILDIRIM, CELİL SAĞIR VE SERKAN AYKUT'A AÇTI AĞZINI YUMDU GÖZÜNÜ

Yüksel Yıldırım, Celil Sağır ve Serkan Aykut'a açtı ağzını yumdu gözünü

Yılport Samsunspor A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, sosyal medyada kendisine hakaretler yağdıran eski futbolcular Celil Sağır ve Serkan Aykut'a açtı ağzını yumdu gözünü.

25 Kasım 2019 Pazartesi 21:11 SPOR

Yılport Samsunspor A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, Celil Sağır ve Serkan Aykut ile ilgili sert açıklamalarda bulundu.


Sosyal medyadan kendisine hakaretler yağdıran Samsunspor'un iki eski futbolcusuna tepki gösteren Yüksel Yıldırım, Celil Sağır'ın çocuğunun burs parasını karşıladığını, Serkan Aykut'un da futbolculuk döneminde maaşını kendisinin verdiğini söyledi.

CELİL'İ SEVERİM AMA..
Celil Sağır ve Serkan Aykut'un sosyal medya üzerinden kendisine hakaretler yağdırdığını belirten Yüksel Yıldırım, Nuri Asan Tesislerinde düzenlediği toplantıda, "Ben bunları hak mı ettim. Ne yaptım ben Celil'e. Kraldan çok kralcılık yapanlar var. Bu insanlar ne konuştuklarını biliyor mu bilmiyor mu, bilmiyorum. Üzülüyorum, sosyal medyada, sokakta görsem tanımam Serkan Aykut'u. Zamanında maaşını ben ödedim burada futbolcuyken, o bilmez.  Ben İsmail Uyanık'ın altında yöneticiyken paralar benden çıkıyordu, ama herkes İsmail başkanı tanıyordu. Bugün bana yazmadığı küfretmediği, hakaret etmediği şeyler yok. Başkası benim yerimde olsa savcılığa gider dava açar. İsmail başkandan rica ettim, başkanım bunları sen getirdin, şimdi gittiler diye böyle yazıyorlar, lütfen bunlara sahip ol bunları yazdırtma dedim o da beceremiyor. Celil.. Samsunspor'a geldiğinde benden iyisi yoktu. Celil'i severim. Celil bu Samsun'un yarattığı ender futbolculardan bir tanesi. Jübilesini yaptı gidin Celil'e sorun. Jübilesi için sattığı biletlerin çoğunu alan benim. Teşekkür yazısı yazdı gazetede, bana telefon açtı teşekkür etti. Biz Samsunspor'un yetiştirdiği değerlere sahip çıktık" dedi.

YAZMADIĞI HAKARET KALMADI
Yüksel Yıldırım, Celil Sağır ve Serkan Aykut ile ilgili açıklamalarının devamında şunları dile getirdi.

"Celil'e İsmail başkan kapıyı açtı, kendi istediğim ekiple yola çıkmak istiyorum deyipde bu insanlarla ilişkiyi kestiğimizde Celil'de Serkan'dı Emin'di gazetelerde haberler yapıldı. Celil'in bana yazmadığı kalmadı. Ben Celil'e ne yaptım. Ben bunları hak mı ettim. Ben geçen sene Celil'in çocuğunu okuttum. Her ay burs verdim. Söylemedim ama şimdi söylüyorum. Cenk'in çocuğuna burs verdim. Bu sene Celil çocuğunu okula göndermek için İsmail başkana mesaj attı, İsmail başkan benden rica etti yapmıyorum dedim. Çünkü Celil yediği kabın içine yaptı. Yapmayacaktı. Benim gibi bir iş adamına düşman olması gerekmiyor Celil'in. Bana zarar verme yan tarafta dur. Bu Samsunspor'un sana ihtiyacı olur. Ama bunlar küçük zihniyetliler bizi baltalamak için yola çıktılar. Bunun gibi bir sürü twitter hesabında bunlar yazılıp çizilince bende bir komplo var diyorum."YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Celil Sağır, Yüksel Yıldırım'ın eğitim masrafı ve jübile bileti açıklamasına cevap verdi

Celil Sağır, Yüksel Yıldırım'ın eğitim masrafı ve jübile bileti açıklamasına cevap verdi