17 Eylül 2021 Cuma

YÜKSEL YILDIRIM SAMSUNSPOR DERNEK BAŞKANLIĞINA ADAYLIĞINI RESMEN AÇIKLADI

Yüksel Yıldırım Samsunspor Dernek Başkanlığına adaylığını resmen açıkladı

Yılport Samsunspor A.Ş Başkanı Yüksel Yıldırım, 29 Şubat 2020'de yapılacak Samsunspor Kulübü Derneğinin olağanüstü kongresinde dernek başkanlığına aday olacağını açıkladı.

20 Şubat 2020 Perşembe 16:37 SPOR

Yılport Samsunspor A.Ş Başkanı Yüksel Yıldırım,  Samsunspor Kulübü Derneği Başkanlığına resmen adaylığını açıkladı, "Tek ses tek yürek olmalıyız" dedi.


Yüksel Yıldırım, Samsunspor Kulübü Derneği Başkanlığına aday olduğunu duyurduğu açıklamasında, önemli mesajlarda verdi.

Açıklamasında "Samsunspor artık çalkantılı günleri tamamen geride bıraktı" diyen Yüksel Yıldırım, şunları dile getirdi.
"29 Şubat 2020'de gerçekleşecek Samsunspor Kulübü Derneği Olağanüstü Kongresinde Samsunspor Kulübü Derneği Başkanlığı'na aday olacağımı, kıymetli camiamıza saygıyla duyurmak isterim. Yol arkadaşlarımla birlikte, Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. yönetimini ele aldığımızdan beri tek hedefimin; camiamızı hak ettiğimiz Süper Lig'e yeniden taşımak ve başarı çıtasını daha yukarı koyarak her zaman zirveye oynayan, Avrupa kupalarında boy gösteren Samsunspor'u var etmek olduğunu defalarca kez tekrar ettim. Artık bu hedefe bir adım daha yakınız. Hayallerimizin bir bir gerçekleşmeye başladığını görüyoruz. Samsunspor, artık çalkantılı günleri tamamen geride bıraktı. Kulüp ve Samsun şehri adeta kenetlendi, tek yürek oldu. -Samsun Kent Haber- Sportif başarıda istikrarı yakaladık ve hedefimize doğru sağlam adımlarla ilerlemeye başladık. Bu hassas dönemde, hayalimizin sonuna kadar gitmek istiyorsak, Dernek ile Futbol Kulübü başkanlıklarının tek ses tek yürek olup el ele vermekten başka yolu yoktur. Yükselme dönemimizde, Samsunsporumuzu hedefe taşıyacak doğru yönetim şeklinin, her iki başkanlığın aynı kişinin kontrolünde olması gerektiğine inanıyorum. Haziran 2021 tarihinde yapılacak olan Samsunspor Kulübü Derneği seçimli olağan genel kurulu'na kadar, Samsunspor Kulübü Derneği ile Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş'nin bütünlüğünü sağlamak için, büyük Samsunspor camiasının ve beni ilk günden beri yalnız bırakmayan yol arkadaşlarımızın desteğiyle Başkanlığa adaylığımı açıklıyorum. 29 Şubat 2020 Cumartesi günü saat 14.00'de, Samsun Büyükşehir Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Çok Amaçlı Salonunda tüm üyelerimizi Samsunspor'a sahip çıkmaya ve kongreye katılıp oylarını kullanmaya davet ediyorum. Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı olarak, Samsunspor Kulübü Derneği'nin başkan seçiminin camiamıza şimdiden hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Büyük Samsunspor camiamıza saygıyla duyurulur." 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Kavak İlçe Başkanlığı görevine Onur Bakır atandı

AK Parti Kavak İlçe Başkanlığı görevine Onur Bakır atandı