24 Eylül 2020 Perşembe

YÜKSEL YILDIRIM SAMSUNSPOR İÇİN KULLANDIĞI O SÖZ İÇİN ÖZÜR DİLEDİ

Yüksel Yıldırım Samsunspor için kullandığı o söz için özür diledi

Yılport Samsunspor finansal başkanı Yüksel Yıldırım, Samsunspor'un zor dönemlerini anlatırken kullandığı o söz için özür diledi.

05 Mayıs 2019 Pazar 15:04 SPOR

Yılport Samsunspor'un Sakaryaspor ile oynayacağı maç öncesi verdiği bir röportaj sırasında Samsunspor ile ilgili taraftarın tepkisini çeken bir söz kullanan Yüksel Yıldırım, o söz için özür mesajı yayımladı.


Sakarya maçı öncesi Samsun Canlı Haber kameralarına konuşan Yılport Samsunspor finansal başkanı Yüksel Yıldırım, kulübün geçmiş dönemde içinde bulunduğu zor günleri anlatıp kulüp başkanı İsmail Uyanık'a destek mesajları verirken, 'Samsunspor'un adı b..tan' ifadesini kullanmış, bu sözler ise kırmızı beyazlı taraftarın tepkisini çekmişti.

Yüksel Yıldırım, sosyal medya sayfasından o sözleri ile ilgili yaptığı açıklamada ise gelen eleştirilere verdiği yanıtta, "Samsunspor adı b..ktan bir duruma düşmüş demek istemedim ama heyecandan cümlem yarım kalmış! Asla kötü niyet yok! Öküzün altında buzağı aramayın! Gelin kulübe yardım edin ve Samsunspor'a yakışan iyi günleri yaşatalım! Parasız saadet olmaz derlerdi! Samsunspor bunu öğrenmişdi! Çok doğru diyorsunuz! Demek istediğim asla o olamaz! Düşük bir cümle olmuş! O laf ne bana ne Samsunspor'a yakışmış! Özür diliyorum! Demek istediğim tamamen farklı idi. Sadece eksik söylem olmuş. Anlayanlar anlıyor benim ne demek istediğimi! Samsunspor'a olan sevgimi yok etmeyin" diyerek özür diledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Hakan Baronoğlu.

07 Mayıs 2019 Salı 12:45

Sayın Yüksel Yıldırım ve Sayın İsmail Uyanık Samsunsunspor'umuza gerçekten gönül verenler sizlere yürekten inanıyor. Hep beraber başaracağız. Sadece çenesi konuşanlar takım uçurumdan aşağıya düşerken uzaktan izlediler. Sizler ise takımla beraber uçurumdan aşağıya atladınız ve Atatürk'lü armaya hayat verdiniz. Şimdi bedava tramvaya binip maça gelmeyen 5 liralık bileti alması zoruna giden işi gücü boş boş konuşmak olan ahkam kesicilere bakarak m****inizi bozmayın.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Çiğdem Karaaslan, Süleyman Soylu ile Hakkari'ye gitti hainlere özel harekatçılarla gözdağı verdi

Çiğdem Karaaslan, Süleyman Soylu ile Hakkari'ye gitti hainlere özel harekatçılarla gözdağı verdi