27 Haziran 2019 Perşembe

YÜKSEL YILDIRIM SAMSUNSPOR'A 100 MİLYON TL KAYNAK SAĞLAYACAK

Yüksel Yıldırım Samsunspor'a 100 milyon TL kaynak sağlayacak

Samsunspor A.Ş'nin en büyük ortağı olan Yıldırım Holding İcra Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, Samsunspor Kulübüne hiç bir beklenti olmadan 100 milyon TL para vereceğini açıkladı.

04 Eylül 2018 Salı 13:20 SPOR

Samsunspor A.Ş'nin en büyük ortağı olan iş adamı Yüksel Yıldırım, Samsunspor'a hiç bir beklenti olmadan sağlayacağı para miktarını açıkladı.


Samsunspor A.Ş'nin en büyük hisse sahibi olan Yıldırım Holding'in patronu iş insanı Yüksel Yıldırım, Samsunspor ile ilgili 5 yıllık hedefini açıklayarak, "5 yıl içinde Samsunspor'u Euro Lig'de oynacak bir takım haline getirmek istiyorum" dedi.

Samsunspor'a 5 yıl içerisinde 100 milyon TL civarında kaynak sağlayacağını da belirten Yüksel Yıldırım,  "Ben Samsun'da büyüdüm Samsunsporlu olarak büyüdüm hiç kimse çıkıp bir şey söylemeye kalkmasın. Cebine elini koyup para harcayacak biri varsa gelsin. Ben harcağıdığım paraya temlik koyamıyorum. Diğer herkes temlik koydu hiç harcamadıkları paraları harcamış gibi gösterip çekip gittiler. Elleri cebine gitmeyen kişiler içki masalarında dedikodu üretmesin" diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

cevdet

05 Eylül 2018 Çarşamba 14:25

bu kadar zengin samsunlu iş adamı samsun a neden bir fabrika yatırımı yapmaz bu parayı nereye ****ürecekler merak ediyorum

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Suat Kılıç Aykut Kocaman benzerliği

Suat Kılıç Aykut Kocaman benzerliği