31 Temmuz 2021 Cumartesi

YÜKSEL YILDIRIM'DAN SERT MESAJ! ARTIK YAVUZ YÜZÜMÜZÜ DE GÖRMENİZİN ZAMANI GELDİ

Yüksel Yıldırım'dan sert mesaj! Artık yavuz yüzümüzü de görmenizin zamanı geldi

Yılport Samsunspor A.Ş'nin en büyük hisse sahibi olan iş adamı Yüksel Yıldırım'dan çok sert açıklamalarda bulunarak, "Bugüne kadar Yunus yüzümüzü gördünüz, artık yavuz yüzümüzü de görmenizin zamanı geldi" dedi.

11 Ekim 2019 Cuma 13:54 SPOR
Yılport Samsunspor A.Ş'de Yüksel Yıldırım, çok sert açıklamalarda bulundu.  Son iki maçta alınan beraberlikler sonrası Yüksel Yıldırım, Twitter sayfasından dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

Yılport Samsunspor'u şampiyon yapmak istediklerini belirten Yüksel Yıldırım,  takımın başarısı için birlik ve beraberlik mesajları verirken, bir yandan da özellikle 2-2 biten Manisa maçı ile ilgili futbolculara uyarılarda bulundu. Manisa maçında Yılport Samsunspor kalecisi Nurullah'a "Bizi mağlubiyetten kurtardığın için seni tebrik ediyorum ve gözlerinden öpüyorum" diyen Yüksel Yıldırım sosyal medya sayfasından yaptığı başka bir açıklamada ise " Süper Lig'e çıkarıp sizi kurtaracağım bu ağlamaktan, sızlamaktan, üzülmekten. Ben de senin gibi istiyorum. Samsun'da yaşamadığım için belki katkılarım az oluyor ama bunu da bilki Roma'yı bir senede kurmadılar. Bizde yeni bir yapılandırma yaptık Samsunspor'da. Biraz sabır lütfen." dedi.

Yüksel Yıldırım dikkat çeken bir değer mesajında ise "Bugüne kadar 'Yunus' yüzümüzü gördünüz, artık yavuz yüzümüzü de görmenizin zamanı geldi" diyerek sözlerini şöyle sürdürdü."
"Ben bu takıma şampiyon olsun ve bizleri sevindirsin diye geldim. Ama madem tüm taraftarı ve bizleri birileri üzüyor, buna son verdirilmesini de çok iyi biliriz! Enough is enough!!! "
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İsmail Uyanık: Taraftarlarımız üzülmesin Samsun şehri üzülmesin bu bana yeter

İsmail Uyanık: Taraftarlarımız üzülmesin Samsun şehri üzülmesin bu bana yeter