27 Haziran 2019 Perşembe

YÜKSEL YILDIRIM'IN SAMSUNSPOR AŞKI! İLK MAÇA ANNESİNİ İSMİNİ TAŞIYAN ÖZEL JETİ İLE GELECEK

Yüksel Yıldırım'ın Samsunspor aşkı! İlk maça annesini ismini taşıyan özel jeti ile gelecek

Samsunspor A.Ş'nin en büyük ortaklarından olan Yıldırım Holding İcra Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, Samsunspor'un Amed Sportif Faaliyetleri takımı ile oynayacağı sezonun ilk maçına annesi Zeycan Yıldırım'ın ismini taşıyan özel jet ile geleceğini açıkladı.

01 Eylül 2018 Cumartesi 21:09 SPOR

Samsunspor A.Ş'nin en büyük ortaklarından olan ve Türkiye'nin önde gelen işadamlarından birisi olan Yüksel Yıldırım, Samsunspor'un Pazar günü Amed Sportif Faaliyetleri takımı ile oynayacağı sezonun ilk maçı için sosyal medyadan mesaj yayımladı.


Samsunspor'un ilk maçı Amed Sportif Faaliyetleri karşılaşmasına annesi Zeycan Yıldırım'ın ismini taşıyan özel jet ile gelecek olan Yıldırım Holding İcra Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, Twitter'dan ilk maç ile ilgili verdiği mesajda, "Yarını iple çekiyorum. Samsun'a gidip sezonun ilk maçında canım Samsunspor'u seyretmek için Uyanış sezonunda sahibi olduğum Samsunspor'umuza şampiyon olmasını yüce Tanrımdan diliyorum. En büyük Samsunspor. Yıldırım Grubun özel jeti ile 14 Samunspor taraftarı iş arkadaşlarımla Samsun'a, Samsunspor'un ilk lig maçını keyifle seyretmeye gideceğiz. Herkes çocuklar gibi heyecanlı! İşte Samsunspor aşkı bu olmalı. I love you Samsunspor." dedi.
Kaynak:SamsunKentHaber
YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Süslü, yoğun bakımdan çıkartıldı, ziyaretçileri ile görüşüyor

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Süslü, yoğun bakımdan çıkartıldı, ziyaretçileri ile görüşüyor