18 Haziran 2019 Salı

ZİHNİ ŞAHİN'DEN SAMSUNSPOR'UN 53'ÜNCÜ KURULUŞ YILDÖNÜMÜNDE DİRİLİŞ MESAJI

Zihni Şahin'den Samsunspor'un 53'üncü kuruluş yıldönümünde Diriliş mesajı

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin, Samsunspor'un kuruluşunun 53'üncü yılı nedeni ile yaptığı açıklamada, "Samsunspor eski günlerine mutlaka geri dönecek" diyerek diriliş mesajı verdi.

29 Haziran 2018 Cuma 13:26 SPOR

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsunspor'un kuruluşunun 53'üncü yılı dolayısıyla yaptığı açıklamada Samsunspor camiasına önemli mesajlar verdi.


Samsunspor'un kuruluşunun 53'üncü yılı ile ilgili yaptığı açıklamada, "Memleketim Samsun'un sporda dışarıya açılan can damarı Samsunspor'umuzun 53'üncü kuruluş yıl dönümünü tüm kalbimle tebrik ediyorum" diyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin," Samsunumuzun markası Samsunspor'un başarısı için ter döken tüm sporculara, başarı için emek harcayan teknik heyete ve kulüp yöneticilerine, şartlar ne olursa olsun takımlarını asla yalnız bırakmayan cefakar ve vefakar Samsunspor taraftarlarına sizlerin huzurunda bir kez daha teşekkür ediyorum. 1989 yılında yaşadığımız elim kazada hayatını kaybedenleri de bir kez daha saygı ve rahmetle anıyorum" dedi.
    
Samsunspor, yeni Başkanı ve yöneticileri ile tüm kalbimle inanıyorum ki eski günlerine geri dönecektir diyen Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin "Samsunspor, fazlasıyla hak ettiği mutlu günlere ulaşacak, köklerinden gelen başarı gelenekleri ve zafere olan inancı ile başta Samsunlu hemşehrilerim olmak üzere tüm sporseverlere gurur duyacakları tarihi anlar yaşatacaktır" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 5 bin 500 kişi İmar Barışı için İlkadım Belediyesine başvuru yaptı

Samsun'da 5 bin 500 kişi İmar Barışı için İlkadım Belediyesine başvuru yaptı