20 Nisan 2019 Cumartesi

AFRİN'DE ŞEHİT OLAN 8 ASKERİMİZİN İSİMLERİ VE MEMLEKETLERİ BELLİ OLDU

Afrin'de şehit olan 8 askerimizin isimleri ve memleketleri belli oldu

Afrin'de Kel Tepe bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan 8 Mehmetçiğin isim ve memleketleri belli oldu. Afrin'de şehit olan 8 askerimizin isimleri ve memleketleri

02 Mart 2018 Cuma 01:53 TÜRKİYE

Afrin'de Kel Tepe bölgesine çıkan çatışmada Jardarma Uzman Çavuş Arif Demirel, Jandarma Astsubay Uğur Palancı, Jandarma Astsubay Çavuş Abdullah Taha Koç, Jandarma Uzman Çavuş Burhan Açıkkol, Jandarma Uzman Çavuş Recep Çetin, Jandarma Uzman Onbaşı Rıdvan Çevik şehit oldu.


Afrin'de çıkan çatışmada şehit olan 8 askerimizin isim ve memleketleri şöyle..

-Afrin'de şehit olan 8 askerimizden, 24 yaşındaki Jardarma Uzman Çavuş Arif Demirel'in haberi Kastamonu'daki ailesine ulaştı.

-Zeytin Dalı Harekatı'nda Afrin kırsalında teröristlerle çıkan çatışma sonucunda şehit düşen Jandarma Astsubay Uğur Palancı’nın şehadet haberi İzmir’deki ailesine verildi.

-Jandarma Astsubay Çavuş Abdullah Taha Koç, doğum gününden bir gün sonra Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit oldu. Şehidin acı haberi Konya'daki ailesine verildi.

-24 yaşındaki Jandarma Uzman Çavuş Burhan Açıkkol, Afrin'deki çatışmada şehit oldu. Açıkol'un Afrin'e gitmeden önce arkadaşlarına "Şehit olmaya gidiyorum" dediği öğrenildi.

-Zeytin Dalı Harekatı'nda Afrin kırsalında şehit olan Eskişehirli Jandarma Uzman Çavuş Recep Çetin'in 1,5 ay önce kız çocuğu oldu.

-Afrin'deki Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit olan 26 yaşındaki Jandarma Uzman Onbaşı Rıdvan Çevik'in memleketi Van'a şehit ateşi düştü. 
YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

BARIŞ SEÇKİN

02 Mart 2018 Cuma 08:58

MEKANLARI CENNET OLSUN ŞEHİTLERİMİZİN.AİLELERİNEDE RABBİM SABIRLAR VERSİN.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yusuf Ziya Yılmaz açıkladı: Lojistik Köy Samsun ekonomisinin şah damarı olacak

Yusuf Ziya Yılmaz açıkladı: Lojistik Köy Samsun ekonomisinin şah damarı olacak