22 Ekim 2021 Cuma

ALAATTİN ÇAKICI'DAN TECAVÜZCÜ UZMAN ÇAVUŞ MUSA ORHAN'A SERT TEPKİ

Alaattin Çakıcı'dan tecavüzcü uzman çavuş Musa Orhan'a sert tepki

Alaattin Çakıcı, İpek Erin'e tecavüz edip intiharına neden olan uzman çavuş Musa Orhan'a tepki göstererek, "Şerefsizlik yaptı en ağır şekilde cezalandırılmalı" dedi.

11 Eylül 2020 Cuma 14:17 TÜRKİYE

Alaattin Çakıcı'dan İpek Erin'in intiharına sebep olan uzman çavuş Musa Orhan'a sert tepki.


İpek Erin'e tecavüz edip intiharına neden olan uzman çavuş Musa Orhan'ın bozkurt selamı verirken çekilmiş fotoğrafını da eleştiren Alaattin Çakıcı, " Bu şerefsiz bir de bozkurt işareti yaparak milliyetçileri zan altında bırakıyor.  Bu ırz düşmanı en ağır şekilde devletimiz tarafından cezalandırılmalıdır.
" dedi.

İpek Erin'in intihar ederek hayatına son vermesi olayını büyük bir üzüntü ile karşıladığını ve  Musa Orhan'ı kınadığını kaydeden Alaattin Çakıcı, açıklamasında şunları dile getirdi.
"Her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe muhtaç olduğumuz bu günlerde bazı kendini bilmez densizler ve taciz ile şerefsizlik yapan Musa Orhan isimli uzman çavuşun neden olduğu cinsel tecavüzden dolayı intihar eden İpek Erin ölümüne neden olan bu şerefsizin bir de bozkurt işareti yaparak milliyetçileri zan altında bırakma hakkına sahip olmayan bu ırz düşmanı en ağır şekilde devletimiz tarafından cezalandırılmalıdır. Türk Kürt kardeştir bölücüler ve PKK kalleştir. Bir de ekonomik koşullardan vatanımızın Doğudan batıya gelen Siirtli kız kardeşimizin tokatlanmasını esefle kınar Allah Mazlum'a el kaldıranı bildiği gibi yapsın. Bu bilinmeli ki Türk Kürt kardeştir bölücüler ve PKK kalleştir güzide vatanımızın her zerresini namusu kadar seven iffeti kadar koruyan her etnik grup vatandaşlık bağıyla devletimizin birer bireyidir. Bazı densizler ön yargılı davranmaktadır. Her Kürt PKK'lı değildir onlar da Biz Türkler kadar devletimize gönülden bağlıdır, saygılarımla kamuoyuna arz ederim"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Çarşamba Özel halk otobüslerinde ayakta yolcu alınıyor

Samsun'da Çarşamba Özel halk otobüslerinde ayakta yolcu alınıyor