21 Ağustos 2019 Çarşamba

E-DEVLET, ALT-ÜST SOY BİLGİSİ SORGULAMA HİZMETİ YENİDEN AKTİF EDİLDİ

E-Devlet, alt-üst soy bilgisi sorgulama hizmeti yeniden aktif edildi

E-Devlet, alt-üst soy bilgisi sorgulama hizmetini yeniden aktif edildi. Bir süre önce yoğun ziyaret nedeni ile erişime kapatılan E-Devlet, alt-üst soy bilgisi sorgulama hizmeti yeniden aktif edildi. E-Devlet, alt-üst soy bilgisi sorgulama..

15 Şubat 2018 Perşembe 00:47 TÜRKİYE

E-Devlet, alt-üst soy bilgisi sorgulama hizmetini yeniden aktif edildi. turkiye.gov.tr adresinden E-Devlet, alt-üst soy bilgisi sorgulama hizmetinin yeniden kullanıma açıldığı bildirildi.

Yoğun ilgi üzerine E-Devlet sitesinin kilitlenmesine neden olan E-Devlet, alt-üst soy bilgisi sorgulama hizmeti yeniden kullanıma sunuldu. Bir süre önce askıya alınan E-Devlet, alt-üst soy bilgisi sorgulama hizmetini yeniden aktif edildiği açıklandı.

 

AİLE GEÇMİŞİ GÖRÜNTÜLENİYOR

Sisteme giren vatandaşlar "belge oluştur"diyerek geçmiş yıllara ait soyağaçlarını görebilecek. Sorgulamada 1800'lü yıllara kadar aile geçmişi görüntülenecek.

Öte yandan Alt-üst soy raporu sorgulama sayfası yeniden kullanıma açıldığı andan 15 Şubat 2018 tarihi sabah saat 08.00'e kadar ise yaklaşık 1 milyon 400 bin belge üretildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Emniyet Müdürlüğüne ekmek arası tavuk döner içerisinde hap getirdi!

Samsun'da Emniyet Müdürlüğüne ekmek arası tavuk döner içerisinde hap getirdi!