27 Kasım 2020 Cuma

SON DAKİKA

ERDOĞAN'DAN KAYMAKAM VE VALİLERE TALİMAT! HALKLA İÇ İÇE OLUN TELEFONLARINIZ KAPALI OLMASIN

Erdoğan'dan Kaymakam ve Valilere talimat! Halkla iç içe olun telefonlarınız kapalı olmasın

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mülki İdare Amirleri Buluşmasında, Vali ve Kaymakamlara halkla iç içe olmaları ve telefonlarının kapalı olmaması talimatını verdi.

30 Ocak 2019 Çarşamba 14:10 TÜRKİYE

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen Mülki İdare Amirleri Buluşmasında, Kaymakamlardan halkla iç içe olmalarını istedi.


Mülki İdare Amirleri Buluşmasında Kaymakamlardan milletle iç içe olması çağrısında bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Sizlerden günün 24 saati, haftanın 7 günü milletimizle iç içe olmanızı istiyorum." diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mülki İdare Amirleri Buluşmasında yaptığı konuşmada Kaymakamlara, Valilere ve Vali Yardımcılarına şunları dile getirdi.

"Sizlerden günün 24 saati haftanın 7 günü milletle içiçe olmanızı istiyorum. Kaymakam 8 saat mesai yapmaz. Sakın telefonunuz kapalı olmasın. Telefon devamlı açık olacak. Milletine aşık, devletine sadık, ufku açık, zihni berrak, yüreği güçlü, gönlü zengin, sözü sağlam, işinde becerikli, hayatında ahlaklı mülki idare amirlerimizle üstesinden gelemeyeceğimiz sorun yoktur. Yönettiği ilçedeki her bir hanenin eksiğini gediğini, ihtiyacını, sıkıntısını, derdini bilmeyen kaymakam, bizim gözümüzde görevini layıkıyla yerine getirmiyor demektir. Bu, kaymakam için böyle, vali yardımcısı için böyle, valiler için de böyle."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Valisi Osman Kaymak, gemi kazasından kurtulanlara şahsi cep numarasını vermişti

Samsun Valisi Osman Kaymak, gemi kazasından kurtulanlara şahsi cep numarasını vermişti