18 Ağustos 2019 Pazar

EREN BÜLBÜL'Ü ŞEHİT EDEN TERÖRİSTİN CENAZESİNE KATILAN HDP MİLLETVEKİLLERİNE SORUŞTURMA AÇILDI

Eren Bülbül'ü şehit eden teröristin cenazesine katılan HDP milletvekillerine soruşturma açıldı

Trabzon Maçka'da Eren Bülbül'ü şehit eden PKK'lı teröristlerin cenazesine katılan HDP Milletvekilleri Remziye Tosun ve Musa Farisoğulları hakkında soruşturma başlatıldı.

17 Temmuz 2018 Salı 13:29 TÜRKİYE

HDP Milletvekilleri Remziye Tosun ve Musa Farisoğulları, Erel Bülbül'ü şehit eden PKK'lı teröristlerin cenazesine katıldı. Eren Bülbül'ü şehit eden teröristlerin cenazesine katılan HDP Milletvekilleri Remziye Tosun ve Musa Farisoğulları hakkında soruşturma başlatıldı.


Geçtiğimiz günlerde düzenlenen operasyonda PKK'nın Karadeniz sorumlusu Zeynel kod adlı (Kırmızı liste) Mehmet Yakışır ile Sorej kod adlı Barış Coşkun öldürüldü. Öldürülen iki teröristin Eren Bülbül'ü şehit eden teröristler olduğu açıklanmıştı.

HDP Milletvekilleri Remziye Tosun ve Musa Farisoğulları ise PKK'nın sözde Karadeniz bölge sorumlusu Zeynel kod adlı Mehmet Yakışır'ın Bağlar Yeniköy Mezarlığı'ndaki cenazesine katıldı. PKK'nın sözde Karadeniz Bölge Sorumlusu olan Zeynel kod adlı Mehmet Yakışır'ın  cenazesine katılan HDP Milletvekilleri Remziye Tosun ve Musa Farisoğulları hakkında terör örgütünün propagandasını yapmak suçu ile soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da polis operasyon yaptı! O katil yakalandı

Samsun'da polis operasyon yaptı! O katil yakalandı