21 Nisan 2019 Pazar

HAKKARİ'DE ŞEHİT OLAN SAMSUNLU ERHAN KARACA: KURDA ÇAKALA GEÇİT YOK BURADAN

Hakkari'de şehit olan Samsunlu Erhan Karaca: Kurda çakala geçit yok buradan

Hakkari'nin Şemdinli ilçesi kırsalında Türkiye'ye sızmaya çalışan PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Samsunlu piyade er Erhan Karaca, sosyal medya sayfasından, "Kurda çakala geçit yok buradan" mesajı yayınlamıştı.

02 Kasım 2017 Perşembe 15:40 TÜRKİYE
Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde çıkan çatışmada şehit olan Samsun doğumlu piyade er Erhan Karaca'nın acı haberi ailesine verildi. Türkiye'ye sızmaya çalışan PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada, 6 askerimiz ile birlikte şehit olan Samsunlu Erhan Karaca'nın sosyal medya sayfasından yayınladığı bir mesajda, "Kurda çakala geçit yok buradan" mesajı yayınladığı görüldü.

Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde güvenlik güçleriyle bölücü terör örgütü mensupları arasında çıkan çatışmada şehit düşen Piyade Er Erhan Karaca'nın Samsun'daki ailesine acı haber verildi. Şehit Erhan Karaca'nın (28) şehadet haberini, Samsun'un Canik ilçesi Gaziosmanpaşa Mahallesi Afşarboyu Sokak'ta ikamet eden ailesine İlçe Kaymakam İlhan Turgut, İlçe Emniyet Müdürü Salih Öztürk, Sahra Sıhhiye Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığında görevli Piyade Albay İlker Aksoy ve diğer yetkililer verdi. Anne babası 11 yıl önce boşanan ve babası Ayhan Karaca ile yaşayan şehit Erhan Karaca'nın 5 yıl önce sözleşmeli er olduğu öğrenildi.

Öte yandan şehit Karaca'nın sosyal paylaşım sitesine dün görevdeki fotoğraflarını koyarak, "ya şimdi kabirde olsaydım." notunu yazdığı da görüldü.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yerli otomobil üretecek şirketlerin hisseleri borsada artış gösterdi

Yerli otomobil üretecek şirketlerin hisseleri borsada artış gösterdi