26 Haziran 2019 Çarşamba

SAMSUN'DA HAKKARİ ŞEHİDİ PİYADE ER ERHAN KARACA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Samsun'da Hakkari şehidi piyade er Erhan Karaca son yolculuğuna uğurlandı

Hakkari'nin Şemdinli ilçesi kırsalında çıkan çatışmada şehit düşen 6 askerden biri olan Samsunlu piyade er Erhan Karaca, Büyük Camide düzenlenen cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.

03 Kasım 2017 Cuma 13:45 TÜRKİYE

Samsun'da Hakkari'de şehit olan piyade er Erhan Karaca'nın cenaze namazı Büyük Camide kılındı. Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde PKK'lı teröristler ile çıkan çatışmada şehit düşen 6 askerden birisi olan Erhan Karaca, memleketi Samsun'da son yolculuğuna uğurlandı.


Samsun Büyük Camide şehit piyade er Erhan Karaca'nın cenaze namazına Sağlık Bakanı Ahmet Demircan ile birlikte Samsun Valisi Osman Kaymak, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekili Orhan kırcalı ile CHP Samsun Milletvekilleri Kemal Zeybek, Hayati Tekin, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, İlkadım Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, Canik Belediye Başkanı Osman Genç ve protokol üyeleri katıldı.

 

Şehit Erhan Karaca'nın cenaze  namazının kılınması sonrası Büyük Camiyi dolduran Samsunlu vatandaşlar, "Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez" sloganları attılar. Şehit Erhan Karaca'nın annesi Hatice Kamber ile babası Ayhan Karaca ise oğullarını son yolculuğuna uğurlarken göz yaşı döktü. Hakkari'nin Şemdinli ilçesi kırsalında dün çıkan çatışmada şehit olan Samsun'lu piyade er Erhan Karaca'nın cenazesi toprağa verilmek üzere Çarşamba ilçesi Eğrikum Mahallesine götürüldü.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor Teknik Direktörü İpekoğlu şehit Erhan Karaca'nın cenaze namazına katıldı

Samsunspor Teknik Direktörü İpekoğlu şehit Erhan Karaca'nın cenaze namazına katıldı