20 Haziran 2019 Perşembe

SÜLEYMAN SOYLU'DAN POLİSE TALİMAT! OKUL ÖNÜNDE UYUŞTURUCU SATANIN AYAĞINI KIRIN

Süleyman Soylu'dan polise talimat! Okul önünde uyuşturucu satanın ayağını kırın

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, uyuşturucu satıcılarına PKK'lı teröristlere nasıl davranılıyorsa öyle davranılması gerektiğini açıklayarak, polislere "Okul önünde uyuşturucu satanın ayağını kırın. Arkanızda ben varım" diye seslendi.

03 Ocak 2018 Çarşamba 21:39 TÜRKİYE

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, polislere seslenerek, okul önlerinde uyuşturucu satanların ayağının kırılması talimatını verdi. 


İçişleri Bakanı Süleyman Soylu,  Genel Güvenlik ve Uyuşturucu ile Mücadele Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, polislere seslenerek, okul önünde uyuşturucu satanın ayağının kırılması gerektiğini söyledi. 

Bakan Soylu, uyuşturucu satıcılarına müsama gösterilmemesi gerektiğini vurgulayarak, özellikle okul önlerinde satış yapan kim varsa gerekenin yapılması talimatını verdi.  Genel Güvenlik ve Uyuşturucu ile Mücadele Toplantısı’nda yaptığı konuşmada İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Polisin arkasındayım. Okul önünde uyuşturucu satanın ayağını kırın" dedi.

Sokakta uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyonların sürdüğüne dikkat çeken Süleyman Soylu, "Kimse bizim nesillerimizi geleceğimizi zehirleyemez. PKK bizim için nasıl bir tehdit ise, PKK'lı teröristlere ne yapıyorsak Allah şahittir ki yapmayana bu millet hakkını helal etmesin. Çok net söylüyorum uyuşturucu satıcılarına, teröriste nasıl davranıyorsak aynı acımasızca davranmak zorundayız. Uyuşturucu satıcısını gören güvenlik görevlisi ne yaparsa yapsın sorumluluğu bana ait" dedi. 

Süleyman Soylu, polislere uyuşturucu satıcılarının ayağının kırılması talimatını verirken Samsun'da Narkotik polisleri ise uyuşturucu tacirleri ve sokak satıcılarına karşı mücadelesini amansız bir şekilde sürdürüyor. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da kafe sahibi ve 4 müşteriyi silahla vuran Muhammet Sözen tutuklandı

Samsun'da kafe sahibi ve 4 müşteriyi silahla vuran Muhammet Sözen tutuklandı