23 Eylül 2020 Çarşamba

Ahmet ÇABUK

Ahmet ÇABUK

ahmetcabuk580@gmail.com

SAMSUNSPOR ALTAY MAÇINDA NE ŞİŞ YANDI NE KEBAP

Samsunspor, Altay'dan uçan panter Nurullah Aslan sayesinde 1 puan aldı.. Samsunspor Altay maçında ne şiş yandı ne kebap

Hiç kimse Samsunspor olarak  zorlu Altay deplasmanından alınan bir puana dudak bükemez.  Buna da şükür dememiz gerekiyor.

Şampiyonluk  hedefi olan Samsunspor ve Altay'ın TFF 1'inci liginin ilk haftasında oynanan karşılaşmada vasat futbolunu izledik...

Altay maçı performansına göre, sahada sergilenen oyun ile Yılport Samsunspor arzuladığımız seviyede değil henüz. diyebiliriz..  Altay maçında Samsunspor hücum organizasyonunda orta sahada üretken olamadığı için, gol pozisyonları bulamadı.

Ne kanat bindirmeleri yapabil ne de kilidi açacak pozisyonlar üretti!  Gözlerim Oğuz Gürbulak, Erkam Reşmen ve oyuna çok geç giren İlyas Kubilay Yavuz'u aradı!

Neticede deplasmandan alınan bir puan kötü değil ama, takım olarak şuan Yılport Samsunspor şampiyonluğu kovalayacak seviyede bir takım değil. Kevin Boli dışında yabancı futbolcularımız bende büyük bir soru işareti yarattı! Henüz lig de ilk maçımızı oynadık. Samsunspor arzu edilen seviyeye gelecek ve her maçta, rakipleri karşısında oyunu domine edip rakiplerini köşeye sıkıştırarak sonuca gidecek seviyeye gelecek diye umut ediyorum...

Güçlü Altay karşısında alınan bir puanda en büyük payı, Uçan Panter Nurullah Aslan'a vermek gerekiyor...

O zaman, Maşallah sana Aslan Nurullah.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR