08 Ağustos 2020 Cumartesi

KESKİN NİŞANCI

KESKİN NİŞANCI

samsunkenthaber@hotmail.com

AK PARTİ'DE Kİ ÜFÜRÜKÇÜLER!

Merhaba okurlarım, uzun bir aradan sonra, Keskin Nişancı kaldığı yerden yazmaya devam ediyor. 

En son 14 Ağustos tarihinde 'Defolular Silinecek' başlıklı yazım ile sizlere seslenmiştim.. 

Bu yazımda ise, hatırlatmak babında "Ey okur, merak etmeyin sayın Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, bu ve buna benzer inancı zedeleyen, milleti küstüren, partinin imkan ve olanaklarını kesesi için kullanan tüm defoluları tüm teşkilatlardan temizleyecek. Müteahhitlerin Partisi algısına neden olan bu Ak Gezenler silinip atılacak ve AK Parti tekrar sayın Erdoğan'ın önderliğinde Milletine Hizmet eden, dava adamları ile donanacak." sözlerini sarf etmiştim.

Evet,  geçen bu dört aylık süre içerisinde sayın Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul başta olmak üzere Ankara ve bazı büyükşehir ve belediye başkanlarının ve bazı il başkanlarının istifasını aldı.. Yani defoluları, yani metal yorgunlarını, yani ismi şaibelere karışanları, yani ismi FETÖ denen alçak yapı ile gündeme gelenleri tek tek Milletin Partisinden temizledi..

Yani ey okur, Defolular Silinecek başlıklı yazımızda ne söylemiş isek, bir bir gerçekleşti.. 

Bizde bu süreç tamamlanana kadar bir süre yazılarımıza ara verdik.. Peki süreç tamamlandı mı.. Elbette ki hayır.. 

Süreç devam ediyor.. Bazı kaynaklara göre önümüzdeki iki ay içerisinde Samsun'un da aralarında bulunduğu bazı illerde 50'ye yakın belediye başkanının istifaları alınacak.. Bu süreç ile ilgili de zaman içerisinde Samsun'dan kimlerin ve hangi belediye başkanlarının istifasının isteneceğini bekleyip göreceğiz..

Gelelim asıl meselesimize! Son günlerde takip ettiğim kadarı ile, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'in de görevden alındığı, istifasının istendiği, istifa ettiği yönünde aralıksız bazı haberler yayılıyor, yayınlanıyor.. 

Ancak Muharrem Göksel tüm bu yazılan çizilen haberlere rağmen, İl Başkanlığı görevinde halen duruyor.. Yani, ortada ne görevden alma, ne istifasının istenmesi, ne de istifa ettiği ile ilgili hiç bir şey yok.. 

AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel'de tüm bu haberlere rağmen susuyor.. Ey okur, bu noktada şunu belirtmekte fayda var! Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ağzından çıkana kadar, belirsizlik süreci içerisinde olan tüm iller de, il başkanlarının alınmadım, istifam istenmedi, istifa etmedim diyebilmesi de elbette mümkün görünmüyor.. Her an herşey olabilir zira.. 

Bu belirsizlik ortamında ise görüyorum ki, AK Parti'yi üfürükçüler sarmış! Kim bu üfürükçüler ve neden ortada resmi bir açıklama yokken, gazetelere 'Alındı, istifa etti, istifası istendi' gibi gayr-i resmi bilgileri üfürüyorlar.. Bunu Samsun Kent Haber internet gazetesinin genel yayın yönetmenliğini yapan Haydar Öztürk ile de tartıştım.. Bana şunu söyledi, "Gazetecinin istihbaratı sorgulanmaz" 

Eyvallah, peki gazeteci istihbaratının doğru bilgi verip vermediğini neden sorgulamaz! İşte benim sorum da budur! 

Konumuz Muharrem Göksel değil elbette, yada onun avukatlığını yapmakta değil.. Burada konumuz sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Milletin Partisi' olarak ifade ettiği AK Parti'nin kişisel hırs ve güç kavgaları ile şahıslar üzerinden yıpratılmasıdır..  Devekuşu misali, kafalarını kuma sokup, kıçı açıkta kalan bu üfürükçülerle ilgili de, günü ve zamanı geldiğinde gerekenin yapılacağından kimsenin şüphesi olmasın.. 

Ey okur; Samsun'da AK Parti içerisinde uzun zamandan beri, yıllardan beri, bazı kişiler üzerinden güç ve taht savaşları yaşanmakta..  Bu ayan beyan ortadadır ve kimlerin de bu çanağın içinde olduğunu bilmeyen yok gibi..  

Çünkü o üfürükçüleri de, üfürükçülerin sahiplerini de herkes sanırım biliyor! 

Muharrem Göksel üzerinden yapılan algı operasyonlarının, doğruluğu sadece bilgiyi üfüren kişinin insafına kalmış!  Alındı, alınacak, istifası istendi, istifa etti gibi, bilgi kirliliği yaratan her haberin, her hamlenin bu partiye vurulan bir darbe olduğunu da aklınızın bir köşesine yazın.. 

Yazın ki, yarın sayın Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'da bu zevatları partiden bir bir temizlediğinde şaşırmayın.. 

Kalın sağlıcakla..

- Keskin Nişancı'nın diğer yazılarını okumak için aşağıda ki görselleri tıklayın..

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam Yorum

ruhi yönden

07 Aralık 2018 Cuma 10:04

senden büyük üfürükçü mü var:)))

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR