Samsun'da Canik Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, Gaziosmanpaşa Mahallesi Semt Pazarı’nda esnaf ve vatandaş ile bir araya geldi.
Canik ilçesi Gaziosmanpaşa mahallesi semt pazarında ilgi ile karşılanan Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı "Canik ilçemize yeni eser ve hizmetler kazandırmak için çalışmaya devam ediyoruz" dedi.![](https://www.samsunkenthaber.com.tr/images/files/2024/02/65c9de9c10b79.jpg)
![](https://www.samsunkenthaber.com.tr/images/files/2024/02/65c9dea73ddff.jpg)
Vatandaşlarla birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya ara vermeden devam ettiklerini söyleyen Canik Belediye Başkanı Sandıkçı, pazar yeri ziyareti ile ilgili açıklamasında "Canik ilçemizde esnafımıza katkılar sunan, yeni istihdam alanları oluşturan projeler ve yatırımları hayata geçirmeyi sürdürüyoruz. Tüm çalışmalarımızı hemşehrilerimizle olan gönül birlikteliğimizle, istişare ve ortak akıl anlayışıyla gerçekleştiriyoruz. Gerçek Belediyecilik şiarıyla ara vermeden çalışmaya devam ederek, Canik’imizde başlattığımız eser ve hizmet yolculuğunu yeni projeler ve yatırımlarla taçlandıracağız" diye konuştu.Canik Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı’ya gerçekleştirdiği ziyaretlerde, AK Parti Canik İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Donbay’da eşlik etti.