15 Ağustos 2022 Pazartesi

MÜGE ANLI SAMSUN EMNİYET MÜDÜRÜNE SESLENDİ! EMEL KILIÇ'IN KATİLİNİ ARTIK ALIN

Müge Anlı Samsun Emniyet Müdürüne seslendi! Emel Kılıç'ın katilini artık alın

Müge Anlı, Samsun'da 8 yıldır kayıp olan Emel Kılıç dosyası için "Samsun'a Emniyet Müdürü olmak istiyorum. Katil belli" diyerek Samsun Emniyetini düğmeye basmaya davet etti.

25 Haziran 2020 Perşembe 11:06 ASAYİŞ

Samsun'un İlkadım ilçesinde 2017 yılından beri kayıp olan Emel Kılıç olayı ile ilgili Müge Anlı'dan Samsun Emniyet Müdürlüğüne "Artık düğmeye basın katil belli" çağrısı geldi.


ATV'de yayımlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bugün ki canlı yayınında Vezirköprü ilçesinde öldürülen 1.5 yaşındaki Ecrin Kurnaz bebeğin olayında 13 ay sonra yapılan gözaltılar gündeme getirilirken, Müge Anlı 8 yıldır kayıp olan Emel Kılıç' da hatırlatarak, -Samsun Kent Haber- canlı yayında "Emelinde katilini alsalar artık sinir oluyorum. Nereye Emniyet Müdürü olsan deseler Samsun diyeceğim. Katili biliyorum gidip alacağım. " dedi.

Müge Anlı'nın programında yer alan avukat Rahmi Özkan'da Samsun'un İlkadım ilçesinde 8 yıl önce kayıp olan Emel Kılıç ile ilgili Samsun Emniyet Müdürlüğü ve Samsun Cumhuriyet Başsavcılığına seslenerek, "Artık Samsun Emniyet Müdür ve Başsavcısı düğmeye bastı demek istiyorum" diye konuştu.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Türk-İŞ Konfederasyonundan Mustafa Demir'e tehdit gibi açıklama

Türk-İŞ Konfederasyonundan Mustafa Demir'e tehdit gibi açıklama