15 Ağustos 2022 Pazartesi

SAMSUN BAFRA'DA OĞUZ BİRCAN 3 KİŞİYİ ÖLDÜRDÜ! CİNAYETİN SEBEBİ YAN YAN BAKMA SÖZÜ

Samsun Bafra'da Oğuz Bircan 3 kişiyi öldürdü! Cinayetin sebebi yan yan bakma sözü

Samsun'un Bafra ilçesinde 3 kişinin hiç uğruna öldürülmesi kentte şoke etkisi yarattı. Bafra ilçesinde Oğuz Bircan, İsmail Vural, Orhan Yüksel ve Mustafa Önbaş'ı öldürdü.

11 Haziran 2021 Cuma 20:11 ASAYİŞ

Samsun'un Bafra ilçesinde Oğuz Bircan isimli şahıs barakada alkol aldığı  İsmail Vural, Orhan Yüksel'i  "Bana öyle yan yan bakma" sözü üzerine silahla vurarak öldürdüğü gündeme geldi.


Bafra ilçesinde yaşanan olayda, daha önce kavgalı oldukların öğrenilen  İsmail Vural, Orhan Yüksel, Oğuz Bircan iddiaya göre barışmak için bir araya gelerek barakada alkol almaya başladı. 

Nedeni bilinmeyen bir sebepten dolayı 3 kişi arasında çıkan tartışma küfürleşmeye kadar uzandı. Yine iddiaya göre korkunç olay bu küfürleşme sırasında Orhan Yüksel'in Oğuz Bircan'a, "Bana öyle yan yan bakma seni burada keseriz" sözleri üzerine gerçekleşti. 

Oğuz Bircan kendisine söylenen bu laf üzerine yanında bulunan silahını çekerek Orhan Yüksel ve İsmail Vural'ı başından vurup, olay yerinde öldürdü. Bu sırada ise silah sesleri üzerine olayla ilgisi olmadığı halde barakaya gelen Mustafa Önbaş'ta Bircan tarafından elindeki silah alınmaya çalışılırken vurularak öldürüldü. Barakada adeta katliam yaparak 3 kişiyi öldüren oğuz Bircan, olay yerine gelen polisler tarafından gözaltına alınırken, İsmail Vural, Orhan Yüksel ve Mustafa Önbaş bir hiç uğruna hayatlarını kaybetti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Kechi Pub yaptığı kampanya ile vatandaşların akınına uğradı

Samsun'da Kechi Pub yaptığı kampanya ile vatandaşların akınına uğradı