12 Ağustos 2022 Cuma

SAMSUN DOĞUMLU PİYADE UZMAN ÇAVUŞ MEHMET BURAK KEÇE ŞEHİT DÜŞTÜ

Samsun doğumlu piyade uzman çavuş Mehmet Burak Keçe şehit düştü

Samsun'un Canik ilçesi doğumlu olan piyade uzman çavuş Mehmet Burak Keçe, Pençe-Kilit Harekatında şehit düştü. Samsunlu şehit uzman çavuş Mehmet Burak Keçe'nin cenaze namazı ne zaman, nerede kılınacak.

31 Temmuz 2022 Pazar 10:36 ASAYİŞ

Samsun doğumlu piyade uzman çavuş Mehmet Burak Keçe'nin Pençe-Kilit Harekatında arı sokması sonucu geçirdiği akut-alerji krizi sonucu şehit olduğu açıklandı.


Samsun'un Canik ilçesi Mekke caddesi esnafı olan ve Kahramanmaraş'ta yaşayan baba Sayım Keçe'nin oğlu piyade uzman çavuş Mehmet Burak Keçe'nin cenazesinin ise bugün (Pazar günü) ikindi namazına müteakip Kahramanmaraş Merkez Ulu Camisinde kılınacak cenaze namazının ardından Kahramanmaraş'a bağlı Şeyhadil Mezarlığında toprağa verileceği açıklandı.

Öte yandan Milli Savunma Bakanlığı şehit Mehmet Burak Keçe ile ilgili açıklamasında şunları dile getirdi.
"Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde 30 Temmuz 2022 tarihinde kahraman silah arkadaşımız Piyade Uzman Çavuş Mehmet Burak Keçe arı sokması sonucu geçirdiği Akut-Alerji krizi sebebiyle derhal hastaneye sevk edilmiş ancak burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olmuştur. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah'tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunlu şehit Mehmet Burak Keçe'nin cenazesi Kahramanmaraş'ta toprağa verildi

Samsunlu şehit Mehmet Burak Keçe'nin cenazesi Kahramanmaraş'ta toprağa verildi