16 Mayıs 2022 Pazartesi

SAMSUN VEZİRKÖPRÜ'DE ECRİN BEBEĞİN ÖLÜMÜ İLE İLGİLİ İKİ KİŞİ TUTUKLANDI

Samsun Vezirköprü'de Ecrin bebeğin ölümü ile ilgili iki kişi tutuklandı

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde ölü bulunan 1.5 yaşındaki Ecrin Kurnaz bebeğin ölümü ile ilgili son dakika gelişmesi. Ecrin Kurnaz bebeğin ölümü ile ilgili üvey babaanne ve üvey baba tutuklandı.

26 Haziran 2020 Cuma 10:25 ASAYİŞ

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde ölü olarak bulunan 1.5 yaşındaki Ecrin Kurnaz'ın ölümü ile ilgili gözaltına alınana 9 kişiden, ikisi tutuklandı.


Vezirköprü ilçesinde 13 ay önce kaybolan ve daha sonra parçalanmış halde cesedi bulunan minik Ecrin Kurnaz'ın ölümü ile ilgili yeniden başlatılan soruşturma kapsamında 9 kişi gözaltına alınmıştı. Kasten adam öldürme, fuhuşa teşvik gibi suçlamalarla gözaltına alınan 9 kişiden minik bebeğin annesi Sevcan Kurnaz, gözaltında verdiği ifade de eşi Deniz Kurnaz'ın kendisine fuhuş yaptırdığını itiraf ettikten sonra serbest bırakılmıştı.

Ecrin Kurnaz'ın üvey babası Deniz Kurnaz ve üvey babaannesi Hacer Kurnaz dün Adliyeye sevk edilirken, saatler süren ifadelerin ardından olayla ilgili iki kişi tutuklandı. Minik Ecrin'in ölümü ile ilgili üvey babaanne Hacer Kurnaz'ın cinayetle ilgili, üvey babası Deniz Kurnaz'ın ise fuhuş suçundan tutuklandığı bildirildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Koprulu

26 Haziran 2020 Cuma 14:41

Allah belalarini tez zamanda versin insaallah

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun İYİ Parti'de İl Başkan adayları ve kulislerin nabzı!

Samsun İYİ Parti'de İl Başkan adayları ve kulislerin nabzı!