29 Haziran 2022 Çarşamba

SAMSUN'DA İLKADIM İLÇESİNDE OKULLARA 23 ARALIK PERŞEMBE GÜNÜ KAR TATİLİ VERİLDİ Mİ?

Samsun'da İlkadım ilçesinde okullara 23 Aralık Perşembe günü kar tatili verildi mi?

Samsun'da İlkadım ilçesindeki okullara 23 Aralık Perşembe günü okullara kar tatili verildi mi? İlkadım ilçesinde okullara yarın kar tatili var mı?

22 Aralık 2021 Çarşamba 21:49 EĞİTİM

Samsun'un İlkadım ilçesinde okullar yarın (23 Aralık Perşembe) tatil mi? İlkadım ilçesinde okullara kar tatili olacak mı?


Samsun kent merkezinde okulların yoğun olduğu İlkadım ilçesinde kar yağışı etkili oldu. İlkadım ilçesine bağlı yüksek kesimlerde kar yağışı hayatı olumsuz etkilerken, öğrenci velileri ve öğrenciler ise 23 Aralık Perşembe günü için okulların kar yağışı nedeniyle tatil edilip edilmediğini merak ediyor. 

Samsun Valiliğinden henüz İlkadım ilçesinde okullara yarın için bir kar tatili olduğuna yönelik resmi bir açıklama yapılmadı. Bazı sosyal medya sayfalarında Samsun'un İlkadım ilçesinde 23 Aralık Perşembe günü için okulların kar nedeniyle tatil edildiğine yönelik bilgiler paylaşılsa da, bu bilgilerin resmiyeti olmadığını ve Samsun Valiliğinden böyle bir açıklama yapılmadığını haberimizde belirtelim. 

İLKADIM İLÇESİNDE OKULLARA 23 ARALIK PERŞEMBE GÜNÜ KAR TATİLİ VAR MI?
İlkadım ilçesinde okullara yarın kar tatili var mı? Bu sorunun yanıtını Samsun Valiliği şayet bu yönde bir açıklama yaparsa o zaman vermiş olacağız. Şuan için Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan okullara Samsun Valiliğinden 23 Aralık Perşembe günü için okulların tatil edildiğine dair alınmış bir karar ve yapılan bir açıklama yok. Resmi açıklama yapılması durumunda bu bilgiyi de sayfalarımızdan yayınlayacağız.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Atakum ilçesinde okullara Perşembe günü kar tatili var mı?

Samsun'un Atakum ilçesinde okullara Perşembe günü kar tatili var mı?