29 Haziran 2022 Çarşamba

SAMSUN'DA ÖZEL ZORLU OKULLARINDA MEZUNİYET COŞKUSU YAŞANDI

Samsun'da Özel Zorlu Okullarında mezuniyet coşkusu yaşandı

Samsun'da Özel Zorlu Okullarında mezuniyet coşkusu yaşandı. Zorlu Okullarında öğrenim gören öğrenciler, mezun olarak kep fırlattı.

15 Haziran 2022 Çarşamba 19:49 EĞİTİM

Samsun'da Özel Zorlu Okulları öğrencileri için mezuniyet töreni düzenlendi. Yapılan törende aileler, çocuklarının sevincine ortak oldu.


Yapılan mezuniyet töreninde öğrencilere seslenen Zorlu Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Ergin Zorlu, "Sizden sahip olmanızı istediğim 3 şey var. Birincisi sağlığınız, ikincisi mutluluğunuz üçüncüsü ahlaklı ve başarılı olmanızdır. Hızla değişen bu dünyada değişimi kavrayınız. Kavrayınız ki muasır medeniyetler seviyesine bizleri taşıyınız. Sizlerden dürüst, adil, iyi bir insan, değer ve tutumlara bağlı olmanızı istiyorum. Değerli gençler bütün toplumların ve ulusların umutları ve güvenceleri genç nesillerdir. Elbette bizim de geleceğimiz ve güvencemiz sizlersiniz. Bu gerçeği Ulu önder Atatürk 'Bütün umudum gençliktedir' diyerek ülkeyi ve bütün değerlerini gençlere emanet ederek göstermiştir. İnanıyorum ki sizlerde umutları ve güveni boşa çıkarmayacak, ülkemizi çağdaş uygarlık düzeyine çıkaracaksınız. Yolunuz açık, umudunuz sonsuz olsun" dedi.

Ergin Zorlu'nun konuşmasının ardından Özel Zorlu Okulu öğrencileri kep atarak mezuniyet coşkusunu yaşadı.
YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Ferrero Fındık, 6'ıncı kez ihracat şampiyonu olarak ödül aldı

Ferrero Fındık, 6'ıncı kez ihracat şampiyonu olarak ödül aldı