29 Haziran 2022 Çarşamba

SAMSUN'DA ZORLU EĞİTİM KURUMLARI 4'ÜNCÜ ŞUBESİNİN AÇILIŞINI YAPTI

Samsun'da Zorlu Eğitim Kurumları 4'üncü Şubesinin açılışını yaptı

Samsun'da özel eğitim kurumlarının önde gelen isimlerinden Zorlu Eğitim Kurumları, Derecik mahallesinde düzenlenen törenle 4'üncü Şubesini açtı.

11 Eylül 2021 Cumartesi 18:06 EĞİTİM

Samsun'da Zorlu Eğitim Kurumları 4'üncü Şubesinin açılışını yaptı. Zorlu Eğitim Kurumlarının Derecik mahallesinde bulunan yeni şubesi protokol üyelerinin katılımı ile açıldı.


Zorlu Eğitim Kurumlarının İlkadım ilçesi Derecik mahallesinde bulunan yeni şubesinin açılışına Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Zorlu Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ergin Zorlu, Atakum Milli Eğitim Müdürü Mehmet İrfan Yetik, İlkadım Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe, Yılport Samsunspor A.Ş Yönetim Kurulu üyesi Veysel Bilen, Samsun Esnaf Odaları Birliği Başkanı Eyüp Güler, öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı.

ERGİN ZORLU: NİTELİKLİ EĞİTİMİ DESTEKLİYORUZ
Gerçekleşen açılış töreninde bir konuşma yapan Zorlu Eğitim Kurumları Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Ergin Zorlu, "Nitelikli çalışma arkadaşları ile eğitim ve öğretimi destekliyoruz. Milli ve manevi bireyler yetiştirmeyi görev ediniyoruz. Aklın ve bilimin ışığında emin adımlarla ilerliyoruz. Samsun için içimizdeki eğitim aşkıyla, alanında farkındalık oluşturan kurum olma çalışmalarımız devam edecektir. Kurumlarımızda akademik çalışmaların yanında sportif ve sanatsal faaliyetlere de önem verilmektedir." dedi.


CEMİL DEVECİ: DOĞRU YOLDA İLERLİYORUZ
Açılışa katılan Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci ise törende yaptığı konuşmada, "Açtığımız bina bir eğitim kurumu. Toplumun değerleri ile kucaklaşmış eğitim önemli. Tarihinden kopmayan geleceği kucaklaşan bir eğitim modeli oluşturabilirsek o toplumlar ayakta kalmaya ve diğerleri ile at başı yarışmaya devam ederler. Doğru yolda ilerliyoruz. Başarılar diliyorum" diye konuştu. 

NECATTİN DEMİRTAŞ: NE GELİYORSA BAŞIMIZA CEHALETTEN GELİYOR
İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ta en önemli yatırımın insana olan yatırım olduğunu belirterek, cehalete karşı eğitimi desteklediklerini vurguladı. Demirtaş, Zorlu Eğitim Kurumlarının 4'üncü Şubesinin açılışında "En önemli yatırım insana yapılan yatırım. Dünya coğrafyasında bizden daha zor durumda olan ülkeleri de takip ediyoruz. Ne geliyorsa başımıza cehaletten geliyor. İlkadım ilçesi eğitim kurumlarının yoğun olduğu bir yer. Elimizden geldiği kadar eğitime destek olmaya gayret ediyoruz." ifadelerini kullandı.MUSTAFA DEMİR: ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI EĞİTİME KALİTE KATTI
Açılış töreninde son konuşmayı yapan Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir'de eğitimi desteklediklerinin altını çizerek, şunları dile getirdi.
"Belediyeler denilince akla, alt yapı su kanalizasyon gelir. Ama önce eğitim gelmeli. Samsunda birleştirilmiş sınıflar bitti. Bölgenin merkezi olan bir şehiriz. Yılda 15 bin civarı göç alıyoruz. Türkiye'de 10 yıl önce eğitim çok farklıydı. Şimdi özel eğitim kurumlarının eğitime kattığı kaliteyi canlı canlı yaşıyoruz. Ciddi bir yarış var. Her şey insan için. Bizim medeniyetimizin asıl kodu, insanı yaşat ki devlet yaşasın"

Konuşmaların ardından Zorlu Eğitim Kurumlarının 4'üncü Şubesinin açılış kurdelesi törene katılan protokol üyeleri tarafından kesildi.  
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

cem

11 Eylül 2021 Cumartesi 20:38

derebahçe ye de bir devlet ortaokulu yapılsa başkanlar

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da özel hastanede KoronaVirüs skandalı!

Samsun'da özel hastanede KoronaVirüs skandalı!